چهارشنبه , تیر 2 1400
بروز رسانی بزرگ آیوتا

پیش بینی قیمت آیوتا: 9 روز تا بزرگترین به روزرسانی در تاریخ آیوتا

  • مهاجرت شبکه Chrysalis به طور گسترده ای باعث افزایش مقبولیت بازار می شود – تاریخ شروع رسمی 21 آوریل 2021.
  • بنیاد آیوتا از طریق توافق با بنیاد OBSR کره جنوبی وارد پروژه های شهر هوشمند در آسیا و اروپا می شود.
  • تجزیه و تحلیل قیمت: روندهای اخیر امیدوار کننده است، که به زودی افزایش های بیشتری را نوید می دهد.

آیوتا یک رمزارز بدون بلاکچین است. تقریباً غیرممکن به نظر می رسد، درست است؟ این برنامه بر اساس یک چارچوب مبتنی بر DAG اجرا می شود که «یک پروتکل انتقال داده و ارزش باز و بدون خطر» است. حیرت انگیز است!

با توجه به اینکه قیمت ها از ماه ژانویه روند صعودی قدرتمندی را پیموده اند، این کوین برای خرید در قیمت های کف بسیار جالب است! در ادامه این مطلب متوجه خواهید شد که چگونه این رمزارز غیر متعارف می تواند در سال 2021 به صعود پر شتاب خود ادامه دهد.

فاز نهایی به روزرسانی اصلی شبکه در 21 آوریل

مهاجرت شبکه Chrysalis آیوتا اساساً به این معنی است که در زمینه سادگی و امنیت کوین ها و قابلیت استفاده آنها در دنیای واقعی بهبود چشمگیری رخ خواهد داد. با وجود بسیاری از برنامه های کاربردی بالقوه که به زودی ارائه خواهند شد، جای تعجب نیست که قیمت این کوین سر به فلک بکشد!

توکن آیوتا از 0.29 دلار در ابتدای سال به 2.00 دلار در زمان انتشار مقاله رسیده است. این یک افزایش چشمگیر بیش از 590 درصدی می باشد!

توافق نامه ای برای پروژه های شهر هوشمند از سال 2021 امضا شد

بنیاد آیوتا اخیراً از امضای «توافق نامه استراتژیک با بنیاد OBSR کره جنوبی و Tanglehub برای درخواست مشترک پروژه های شهر هوشمند در کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی» خبر داد.

آنچه باید در این مورد بدانید:

  • این همکاری سه جانبه، فعال سازی شهرهای هوشمند را «از راه هایی که قبلاً امکان پذیر نبودند نوید می دهد. بهم پیوسته، پایدار و سازگار با نیازهای همگان.»
  • آیوتا قصد دارد زیرساخت اصلی توسعه سولوشن های آماده تولید مورد استفاده در شهرهای هوشمند را فراهم کند.
  • Tanglehub در حال حاضر آزمایشاتی را اجرا می کند که آیوتا را با ایستگاه های محیطی ادغام می کند تا داده ها را مستقیماً در منبع تأمین کند.

این بدان معنی است که آیوتا به زودی می تواند به مولفه اصلی برای زیرساخت های بی شمار شهر هوشمند در سطح جهان تبدیل شود که می تواند باعث افزایش چشمگیر ارزش آن شود.

روند صعودی مثبت در اسکنرهای بازار و سایر موارد مشاهده می شود

ردیابی روندهای سودآور با استفاده از پرایس اکشن اسکنر متعلق به پرافیت فارمرز سریع و آسان است. نقاط رنگی نشان دهنده روند قیمت در هر بازه زمانی است. هرچه رنگ سبزتر باشد، روند صعودی قوی تر است و هر چه قرمزتر باشد، روند نزولی قوی تر.

قابل مشاهده است که آیوتا با کف های قیمتی در بازه های زمانی کوچکتر و روند صعودی قوی در بازه های زمانی بزرگتر، برای خرید بسیار مناسب است.

پرایس اکشن اسکنر

پرافیت فارمرز همچنین سیگنال های تجاری را تولید می کند که انواع مختلفی از پرایس اکشن را انجام می دهند، و آنها اخیراً یک سیگنال معاملاتی کوتاه مدت برای IOTAUSDT ارسال کرده اند:

IOTAUSDT

این رمزارز تا کنون به هدف سود اول برخورد کرده و دوباره به منطقه ورود سقوط کرده است. بر اساس خلاصه استراتژی سیگنال پرافیت فارمرز، این رمزارز می تواند چند ساعت قبل از روند صعودی مجدد، در محدوده قیمت های منطقه ورودی تثبیت گردد.

اگر وقت یا مهارت لازم برای یافتن مداوم معاملات خوب را ندارید، سیگنال های پرافیت فارمرز می تواند کمک شایانی به شما ارائه دهد. آنها با رکورد 78% نرخ برد تاریخی، امکان کسب سود را برای هر معامله گری بیشتر می کنند.

بهتر از این، می توانید برخی از سیگنال های آنها را از طریق تلگرام به صورت رایگان دریافت کنید!

خلاصه پیش بینی قیمت آیوتا:

با رونمایی از Chrysalis طی چند روز آینده، مشارکت های جدید آیوتا برای ساخت شهرهای هوشمند و پرایس اکشن هایی که به بالاترین سطوح اشاره دارد، خرید آیوتا در قیمت های کف بسیار نویدبخش به نظر می رسد. فراموش نکنید که برخی از سیگنال های پرافیت فارمرز را به صورت رایگان دریافت کنید و به سودهای رمزارز بیشتری دست پیدا کنید!

شما همیشه باید قبل از انتخاب سرمایه گذاری در هر رمزارز، تحلیل و تحقیق خود را انجام دهید. استفاده از اسکنرهای بازار رایگان پرافیت فارمرز یک روش سریع و آسان برای تجزیه و تحلیل است!

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0132-09-00847

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید