جمعه , بهمن 1 1400
سرمایه گذاران بیت کوین

سرمایه گذاران هم اکنون از کاهش قیمت بیت کوین استفاده می کنند زیرا فرصت رو به اتمام است، و دلایل آن در اینجا شرح داده شده است

  • فرصت بزرگی برای سرمایه گذاران بیت کوین وجود دارد زیرا قیمت این دارایی به زیر 50 هزار دلار رسیده است.
  • سرمایه گذاران از معافیت قانون فروش واش که قبل از پایان آن تا آغاز سال 2022 برای رمزارزها اعمال می شود، استفاده می کنند.
  • قیمت های رمزارز در حال ورود به «زمستان» است و آن را برای تجارت سریع قبل از پایان سال جذاب می کند.

سرمایه گذاران رمزارز شانس نادری برای استفاده از خلاء مالیاتی دارند. تنها دو هفته تا اتمام فرصت برای سرمایه گذاران باقی مانده است.

معافیت قانون فروش واش

رابرت فرانک، ویراستار ثروت در CNBC به بینندگان گفت که زمان برای سرمایه گذاران رمزارز جهت استفاده از خلأ مالیاتی رو به اتمام است. این فرصت یک معافیت از قانون فروش واش است که سرمایه گذاران باهوش از آن برای جبران بدهی های مالیاتی خود استفاده می کنند. طبق قانون فروش واش، سرمایه گذاران باید حداقل 30 روز قبل از خرید مجدد یک اوراق بهادار خاص برای ضررهای مالیاتی صبر کنند، اما سرمایه گذاران رمزارز با چنین منع قانونی مواجه نیستند.

فرانک توضیح داد: «اگر بیت کوین را با قیمت 65000 دلار خریداری کرده اید و آن را به قیمت 47000 دلار فروخته اید، می توانید از ضرر 18000 دلاری برای جبران هرگونه سود استفاده کنید و بلافاصله آن را بازخرید کنید تا همچنان در بازار سرمایه گذاری کرده باشید.»

قیمت های رمزارز در هفته های اخیر با آرام شدن بازار پس از رسیدن ارزش بازار به نزدیک ۳ تریلیون دلار، ضربه بزرگی خورده است. در حال حاضر، ارزش بازار جهانی رمزارز به دلیل واکنش به احساسات اقتصاد کلان مانند شیوع نوع امیکرون، 2.23 تریلیون دلار است. بیت کوین، دارایی رمزارزی که بیشترین ارزش بازار را در اختیار دارد، با قیمت 47846 دلار معامله می شود و در 30 روز گذشته به پایین ترین سطح خود یعنی 46955 دلار رسیده است.

نمودار BTCUSD

نمودار BTCUSD ارائه شده توسط TradingView

ضرر در فضای رمزارز برای جبران ضرر سرمایه گذاران در سایر کلاس های دارایی حائز اهمیت است. سرمایه گذاران باید سریع عمل کنند، زیرا قانونی که اجرایی می شود شامل بندی است که معافیت قانون واش برای رمزارزها را حذف خواهد کرد. تحلیلگران به سرمایه گذاران توصیه می کنند تا پیش از اجرای قانون جدید در سال 2022 از این فرصت استفاده کنند.

نظام جدید

از 1 ژانویه 2022، صرافی های رمزارز مانند کوین بیس و کراکن باید جزئیات دارایی های مشتریان را به IRS گزارش دهند. صرافی ها باید نام، آدرس و اطلاعات تماس مشتریان، درآمد ناخالص حاصل از فروش دارایی های دیجیتال و سود و زیان سرمایه بلندمدت و کوتاه مدت را ثبت کنند.

دلیل آن تعریف واژه کارگزار در لایحه زیرساختی است که شامل هر شخصی می شود: «هر فردی که مسئول ارائه منظم هرگونه خدماتی است که انتقال دارایی های دیجیتال را از طرف شخص دیگری انجام می دهد».

این تعریف به دلیل گستردگی بسیار، مورد انتقاد قرار گرفته است و به طور بالقوه می تواند شامل استخراج کنندگان رمزارز و سایر نهادهایی باشد که خدمات کارگزاری را به معنای سنتی کلمه ارائه نمی دهند.

 

 

منبع: zycrypto

400-0961-09-01429

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید