پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف

به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد

در آستانه 8 و 9 ژوئن، مونرو (XMR) از راه اندازی به روزرسانی جامعه محور «انتشار پاداش» خبر داد که بسیاری در انتظار آن بودند. پیش از هر چیز، بیایید این اصطلاح را تعریف کنیم. انتشار پاداش، مکانیزمی جهت پرداخت مداوم پاداش برای بلاک های محاسباتی، حتی پس از ایجاد آخرین مونرو (XMR) است. ماینرها همیشه در ازای استخراج XMR دستمزد دریافت خواهند کرد و هرگز مجبور نخواهند شد که صرفاً به کمیسیون متکی باشند.

tweet

بالاخره اتفاق افتاد!

انتشار پاداش مونرو از امروز آغاز می شود!

پس از حدود ساعت 9 به وقت منطقه شرقی (ساعت 1 جهانی) مونرو برای همیشه 6 XMR را به ازای هر بلاک منتشر خواهد کرد. این یک مشوق استخراج امنیت دائمی را بدون توجه به بازار هزینه تضمین می کند.

یک مطلب عالی در مورد انتشار پاداش: https://t.co/duHOqB1qCZ

– مونرو (XMR) (@monero) 8 ژوئن 2022

ماهیت بازسازی این است که 0.6 XMR را به عنوان پاداشی برای ماینرها در هر بلاک تثبیت کنیم، به جای اینکه اجازه دهیم یارانه بلاک به صفر برسد، برخلاف شیوه ای که اکثر رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین انتخاب کرده اند. عدد انتخاب شده خطی است، که به معنای امکان دستیابی به نرخ تورم 0% همیشگی می باشد. در نتیجه این به روزرسانی، مونرو انتظار دارد که XMR به یک دارایی ضد تورم تبدیل شود که عرضه دقیق آن قطعی و قابل پیش بینی است.

حریم خصوصی جرم نیست

اخبار به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) چند روز پس از انتشار تحقیقات رویترز در مورد استفاده از XMR و بایننس توسط هکرها برای پولشویی مبالغ سرقتی و توسط فروشندگان مواد مخدر برای پاکسازی سود حاصل از فعالیت های غیرقانونی منتشر شد.

در آن زمان، یکی از سخنگویان بایننس اظهار داشت که این صرافی، تراکنش ها را زیر نظر دارد و خطرات را ارزیابی می کند تا «اطمینان حاصل شود که هرگونه وجوه غیرقانونی ردیابی، مسدود، بازیابی و/یا به صاحب واقعی خود بازگردانده می شود.» همچنین یک پست وبسایت وجود داشت که بیان می کرد، برخلاف تصور رایج، استفاده از رمزارزها روش اصلی مجرمان جهت پولشویی نیست. این پست قبل از انتشار تحقیقات رویترز در بایننس منتشر شد.

جامعه مونرو (XMR) به نوبه خود گفته است که استفاده از این کوین را برای فعالیت های غیرقانونی تأیید نمی کند. همچنین اشاره شده است که حریم خصوصی افزایش یافته مونرو می تواند به دلایل قانونی متعدد مفید باشد، مانند جلوگیری از جاسوسی شرکتی، نجات از یک رابطه توهین آمیز یا خرید مخفیانه یک هدیه برای همسر. این فراخوان با این عبارت شیوا به پایان می رسد: «حریم خصوصی جرم نیست».

 

 

منبع: u.today

401-0345-09-01804

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری توسط Binance Labs

Binance Labs صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری را برای تقویت بلاکچین، وب 3 و فناوری های ارزش آفرین راه اندازی می کند

نکات اصلی: Binance Labs یک صندوق سرمایه گذاری جدید 500 میلیون دلاری را با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید