پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
چین لینک (LINK)

چرا چین لینک (LINK) بهترین رمزارز این هفته از لحاظ عملکرد بوده است

چین لینک (LINK)، توکن بومی بلاکچینی به همین نام، در این هفته بیش از 30% افزایش یافت زیرا برنامه هایی برای حمایت از استیکینگ و یک مشارکت بزرگ با آوالانچ باعث افزایش تقاضا شد.

LINK در 24 ساعت گذشته 7.9% افزایش یافت و به 9.15 دلار رسید – که بالاترین سطح آن در یک ماه گذشته به شمار می آید.

رالی LINK روز سه شنبه پس از آن آغاز شد که این بلاکچین برنامه های خود را برای ارائه پشتیبانی از استیکینگ از طریق LINK تشریح کرد.

این رالی در روز پنجشنبه، پس از آن که بلاکچین آوالانچ سرویس های چین لینک بیشتری را در شبکه اصلی خود مستقر کرد، تقویت شد.

چین لینک یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرویس های اوراکل برای شبکه های غیرمتمرکز است و برای گنجاندن فیدهای قیمت در قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

حمایت آوالانچ می یابد

دستاوردهای قوی LINK در 24 ساعت گذشته عمدتاً ناشی از افزایش ادغام بلاکچین آوالانچ با چین لینک بوده است.

دو ویژگی نگهبانان چین لینک (Chainlink- Keepers) و توابع تصادفی متغیر (Variable Random Functions) (VRF)، در روز پنجشنبه در شبکه اصلی آوالانچ مستقر شدند.

هدف از این ویژگی ها ارائه تضمین های زمان کار بهتر به توسعه دهندگان و بهبود امنیت قراردادهای هوشمند است. فیدهای قیمت از چین لینک حدود یک سال پیش به طور بومی در آوالانچ ادغام شده بود.

افزایش استقرار در چندین بلاکچین، هزینه های خدمات کاربر جمع آوری شده توسط چین لینک را افزایش می دهد. این باعث می شود LINK جذاب تر به نظر برسد، به ویژه در پرتو طرح هایی که برای تبلیغ استیکینگ دارد.

چین لینک 2.0 از استیکینگ پشتیبانی می کند

چین لینک به عنوان اولین گام در یک به روزرسانی بسیار گسترده تر، به تبلیغ استیکینگ از طریق LINK خواهد پرداخت. این بلاکچین قصد دارد امنیت پیرامون شبکه های اوراکل خود را افزایش دهد و همچنین مشارکت اجتماعی بیشتری را جذب نماید.

بخش عمده ای از این به روزرسانی نیز بر روی ایجاد پاداش های پایدار برای کاربران بلندمدت متمرکز خواهد بود. این بلاکچین هزینه های انتشار و هزینه های خدمات کاربر را برای پاداش دادن به استیکرهای LINK اعمال می کند.

LINK بلافاصله پس از این اطلاعیه، 12% افزایش یافت و از آن زمان تاکنون روند صعودی را پیموده است. این رمزارز در این هفته در میان 30 رمزارز برتر، بهترین عملکرد را داشته است، در حالی که بازارهای بزرگتر با عقب نشینی همراه بودند.

دورنمای استیکینگ، باعث افزایش خرید LINK توسط نهنگ ها شد و به افزایش بیشتر قیمت ها انجامید. داده های Whalestats نشان می دهد که LINK یکی از پرمعامله ترین توکن های نهنگ های بزرگ اتریوم در این هفته بوده است.

 

 

منبع: coingape

400-0346-09-01805

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری توسط Binance Labs

Binance Labs صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری را برای تقویت بلاکچین، وب 3 و فناوری های ارزش آفرین راه اندازی می کند

نکات اصلی: Binance Labs یک صندوق سرمایه گذاری جدید 500 میلیون دلاری را با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید