پنجشنبه , تیر 3 1400
پیش بینی دیفای و اتریوم در تابستان

پیش بینی تابستان 2021 برای توکن های اتریوم و دیفای

بهار 2021 عمدتاً تحت تأثیر پرایس اکشن دامنه دار بیت کوین، رالی اتر به سمت قیمت هدف 3000 دلار و رالی دیفای بوده است.

از آوریل 2021، بیش از 950 هزار اتریوم از صرافی های متمرکز برتر منتقل شده است. در همان زمان، درصد اتریوم در گردش که اکنون در پروتکل های دیفای قفل شده است، از 8.5% به حدود 10% رسیده است. این می تواند آغاز کمبود عرضه باشد، موضوعی که ممکن است در تابستان 2021 آشکار شود.

آینده CME ETH

در حالی که صندوق های پوشش ریسک برای آمادگی برای اتر به زمان نیاز دارند، علاقه به پروژه های دیفای افزایش یافته است. وام های اتر درصد بالایی از سوابق وام موسسات را تشکیل می دهند، با این حال، جریان سرمایه گذاری از اتر به دیفای تغییر یافته و دوباره در این فصل به وضعیت قبلی بازگشته است.

علاوه بر این، جالب است که ایده های نوآورانه و سولوشن های مقیاس گذاری اتریوم با سرعت ساخته می شوند، به خصوص از آنجا که پروژه های دیفای تقاضای بسیار و تعداد زیادی کاربر منحصر به فرد دارند. در حقیقت، تعداد کمی از پروژه های دیفای برای تقویت معاملات و حل مسائل مقیاس گذاری در شبکه اتر ایجاد شده اند، که به معامله گران کمک می کند تا به لانگ اتر بپردازند.

اترهای قفل شده در دیفای

پروژه هایی مانند  MATIC پالی گان که یک سولوشن لایه 2 است، به دلیل افزایش سرمایه بازار و رالی قیمت، منجر به افزایش ارزش کل قفل شده شده اند. به واسطه همکاری پالی گان با اتر، پروژه های برجسته دیفای مانند AAVE و CRV وجود دارند که در شبکه اتر ساخته می شوند. از آنجا که اتر به دلیل توسعه فنی و به روزرسانی آن، کاربران و تقاضای مناسبی دارد، لذا این مسئله چالشی ایجاد نمی کند.

علاوه بر این، تیم های دیفای از اتر به سایر زنجیره های سازگار با EVM مانند پالی گان گسترش یافته اند و پروژه هایی وجود دارد که قبل از انتقال به اتر، در BSC آغاز می شوند.

بر اساس چگونگی عملکرد اکوسیستم هایL1 ، L2 بازار، پروژه های برتر مانندSOL ،MATIC ، FTM و AVAX همگی منجر به رالی قیمت در بهار 2021 شده اند. روند معکوس در دیفای با مقیاس گذاری شبکه اتر پوشش داده می شود. تا زمانی که نوسانات اتر به اندازه کافی بالا است و می تواند از افزایش قیمت تا سطح 3000 دلار حمایت کنند، شاهد تقاضای مداوم در صرافی ها و خرید در کف قیمت از سوی معامله گران هستیم.

سرانجام ، سولوشن های L2 از نهنگ ها و موسسات در برابر هزینه های بالا محافظت می کند و این امر از افزایش سرمایه بازار اتر پشتیبانی می کند. در زمان نگارش مقاله، سرمایه بازار اتر بیش از 330 میلیارد دلار می باشد و با وجود نوسانات در بهار، قیمت همچنان زیر سطح 3000 دلار باقی مانده است. معامله گران پیش بینی می کنند که این روند ممکن است در تابستان 2021 تغییر کند.

 

 

منبع: ambcrypto

400-0222-09-00895

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید