دوشنبه , تیر 6 1401
تیتر خبرها
مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن است سرمایه های قابل توجهی را در چرخه انتخابات 2024 در ایالات متحده خرج کند.

بنکمن – فرید در گفتگو با یاکوب گلدشتاین، میزبان پادکست The What’s Your Problem?، در مورد تلاش های خود برای تأمین بودجه در انتخابات ایالات متحده تا به امروز صحبت کرد و اینکه چگونه این کار ممکن است در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2024 تکامل یابد، انتخاباتی که جو بایدن، رئیس جمهور کنونی می تواند در یک مسابقه مجدد انتخاباتی با رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ روبرو شود.

هنگامی که از بنکمن – فرید در مورد ارقام مشخص پرسیده شد، گفت که او حدس می زند در طول چرخه «بیش از 100 میلیون دلار» هزینه کند.

او ادامه داد: «در مورد اینکه چقدر بیشتر از آن هزینه کنم، چیزی نمی دانم. این واقعاً به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد. این واقعاً بستگی به آن دارد که دقیقاً چه کسی در کجا برای چه چیزی می دود.»

گلدشتاین، بنکمن – فرید را برای اعلام حداکثر آن رقم تحت فشار قرار داد و احتمال رقم یک میلیارد دلار را عنوان کرد، که بنکمن – فرید نیز اعلام کرد بسته به خطوط مشخص چرخه انتخابات چنین رقمی نیز امکان پذیر است.

بنکمن – فرید در پاسخ گفت: «بله، فکر می کنم این چیز مناسبی است، به نوعی… من از اعلام سقف قطعی متنفرم، اما حداقل به عنوان یک سقف احتمالی، می توانم بگویم، بله.» و در ادامه افزود: «با، پیش بینی های احتیاطی زیاد در این مورد.»

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بنکمن – فرید میلیون ها دلار برای کمک های مالی کمیته اقدام سیاسی (PAC) در طول چرخه انتخابات خرج کرده است. این هزینه شامل تأمین بودجه برای نامزدی اولیه ناموفق کریک فلین در انتخابات کنگره بود.

در طول پادکست، بنکمن – فرید گفت که «اساساً، من فکر می کنم که این مسابقه خوبی بود. [فلین] شانس خوبی داشت.»

او ادامه داد: «در مورد ارزش های مورد انتظار باید گفت، اگر منابع سیاسی را به نامزدهایی اهدا می کنید که 99% مطمئن هستید که پیروز می شوند، کار اشتباهی انجام می دهید.»

خارج از موضوع سیاست، بنکمن – فرید بیان کرد که هزینه های آتی بخش عمومی ممکن است به سمت آمادگی برای بیماری همه گیر سوق یابد. همانطور که پیش تر توسط NBC گزارش شده بود، برادر او یک گروه غیرانتفاعی به نام «حفاظت در برابر بیماری های همه گیر» را اداره می کند که طبق داده های وب سایت گروه، «از سرمایه گذاری های عمومی برای جلوگیری از همه گیری بعدی حمایت می کند.»

بنکمن – فرید قبلاً 5.2 میلیون دلار به کمپین انتخاباتی بایدن، نامزد آن زمان کمک کرده بود.

 

 

منبع: theblockcrypto

401-0309-09-01767

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید