جمعه , بهمن 1 1400
گوگل

صرافی های بیت کوین می توانند دوباره در گوگل تبلیغ کنند

گوگل محدودیت های خود را برای برخی از تبلیغات مرتبط با رمزارز کاهش داده است – اما تبلیغات صرافی ها و پروتکل های مالی غیرمتمرکز همچنان غیرقانونی است.

غول رسانه ای گوگل ممنوعیت برخی از تبلیغات مرتبط با رمزارز را لغو کرد و به صرافی های رمزارز متمرکز و کیف پول های دیجیتال اجازه داد تا خدمات خود را در پلتفرم آن در ایالات متحده تبلیغ کنند.

بر اساس «به روزرسانی سیاست محصولات و خدمات مالی» این شرکت، «از 3 آگوست، تبلیغ کنندگان صرافی ها و کیف پول های رمزارز می توانند در صورتی که محصولات و خدمات آنها شرایط لازم را دارا بوده و مورد تأیید گوگل باشند، به تبلیغ آنها در ایالات متحده بپردازند.»

به این ترتیب، تبلیغ کنندگان عرصه رمزارز هنوز باید چندین شرط را محقق سازند تا تأییدیه گوگل را دریافت نمایند. به عنوان مثال، شرکت ها باید یا به عنوان «مشاغل خدمات پولی» در شبکه مقابله با جرائم مالی (FinCEN) ثبت شده باشند، و حداقل از یکی از ایالت های ایالات متحده به عنوان انتقال دهنده پول دارای مجوز باشند، یا یک نهاد بانکی فدرال یا دولتی باشند.

علاوه بر این، تبلیغ کنندگان رمزارز باید از تمام الزامات قانونی مربوطه (در سطح ایالتی یا فدرال) و سیاست های Google Ads پیروی کنند.

در عین حال، گوگل همه تأییدیه های قبلی مربوط به رمزارز را در 3 آگوست لغو کرد، بدین معنا که صرافی ها و کیف پول ها باید برای تأییدیه های جدید (در صورتی که قبلاً دریافت نکرده باشند) اقدام کنند.

بسیاری از تبلیغات رمزارز در گوگل هنوز ممنوع هستند

در حالی که صرافی ها و کیف پول های رمزارز می توانند تبلیغات خود را مجدداً در سرویس های گوگل قرار دهند، تبلیغ بسیاری از پروژه ها و فعالیت های مرتبط با رمزارز همچنان ممنوع است.

این موارد شامل عرضه اولیه های کوین (ICO)، پروتکل های معاملاتی بخش مالی غیر متمرکز (دیفای)، تأیید و تحسین از سوی افراد مشهور و «ترویج خرید، فروش یا معامله رمزارزها یا محصولات مرتبط است.»

گوگل توضیح داد: «این مثال ها (غیر جامع) عبارتند از: پیش فروش یا عرضه عمومی ICO، وام های رمزارز، عرضه اولیه DEX، استخرهای لیکوئیدیتی توکن، ​​تأیید و تحسین رمزارز از سوی افراد مشهور، کیف پول های بدون مجوز، DApp های نظارت نشده.»

همچنین «مقاصد تبلیغاتی که منتشرکنندگان رمزارز یا محصولات مرتبط را تجمیع یا مقایسه می کند»، از جمله سیگنال های معاملات رمزارز، توصیه های سرمایه گذاری و تجمیع کننده ها یا وب سایت های وابسته که حاوی «محتوای مرتبط یا بررسی کارگزاران» هستند نیز مجاز نمی باشند.

در گذشته، ممنوعیت کلی گوگل برای تبلیغات مرتبط با رمزارز جنجال زیادی را برانگیخت، از جمله مواردی که این پلتفرم تبلیغات شرکت های بیت کوین را مسدود کرد اما به نسخه های جعلی آنها اجازه تبلیغ داد.

 

 

 

منبع: decrypt

400-0532-09-01124

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید