جمعه , خرداد 19 1402
تیتر خبرها
LUNA

صرافی ها با لیست کردن توکن جدید LUNA، حمایت اولیه از احیای ترا را نشان می دهند

HitBTC قصد دارد توکن جدید LUNA ترا را در تاریخ 27 می لیست کند و این در حالی است که انتظار می رود بلاکچین تعلیق شده ترا کلاسیک تحت عنوان ترا 2.0 احیا شود.

پلتفرم های معاملات رمزارز با لیست کردن توکن جدید ترا که باز هم LUNA نامیده می شود، نشانه های اولیه مبنی بر حمایت از احیای شبکه فروپاشیده ترا را نشان می دهند.

صرافی HitBTC روز چهارشنبه در توئیتر اعلام کرد که توکن زنجیره ای جدید ترا، موسم به Luna در 27 می بر روی پلتفرم این صرافی در دسترس خواهد بود.

این خبر در حالی منتشر می شود که  Terraform Labs آماده می شود تا پروتکل خود را در ۲۷ می راه اندازی کند و زنجیره قدیمی را که ترا کلاسیک نامیده می شود با زنجیره جدیدی به نام ترا یا ترا 2.0 جایگزین نماید. Terraform Labs در 23 می گفت که زنجیره جدید یک فورک نخواهد بود، زیرا از بلاک پیدایش که تاریخچه ای را با ترا کلاسیک به اشتراک نمی گذارد، ایجاد می شود.

توکن جدید ترا، Luna نام دارد و جایگزین توکن قدیمی Luna Classic (LUNC) می شود.

tweet

معامله گران عزیز، توکن زنجیره ای جدید @terra_money (LUNA) در تاریخ 27 می 2022 در HitBTC در دسترس خواهد بود.

زنجیره قدیمی به ترا کلاسیک (LUNC) تغییر نام خواهد داد.

بیشتر بدانید: https://t.co/MuYPUfcMjJ

منتظر بروزرسانی ها باشید. pic.twitter.com/shYIWtPuN6

– HitBTC (@hitbtc) 25 مه 2022

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، دو کوون، مدیرعامل Terraform Labs، پیشنهاد ایجاد یک زنجیره جدید ترا بدون استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD (UST) ترا را در اواسط ماه مه ارائه کرد و پیشنهاد کرد که LUNA در میان استیکرها و هولدرهای LUNC، هولدرهای UST و توسعه دهندگان اپلیکیشن ترا کلاسیک ایردراپ شود.

این پیشنهاد بلافاصله مورد حمایت جامعه قرار گرفت، به طوری که تا تاریخ 18 مه، 91% از اعتبارسنج های ترا به نفع «تولد مجدد» رأی دادند. در زمان نگارش این مقاله، نظرسنجی جامعه همچنان ادامه دارد و تقریباً 67% از رأی دهندگان از احیای ترا تحت عنوان ترا 2.0 حمایت می کنند.

آرا

vote

نظرسنجی تولد مجدد شبکه ترا. منبع: Terra Station

احیای ترا پس از آن صورت می گیرد که Terraform Labs، فعالیت بلاکچین ترا را در 12 می، پس از سقوط عظیم LUNA و UST، با کاهش شدید توکن Luna تا 99%، متوقف کرد.

 

 

منبع: cointelegraph

401-0310-09-01768

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید