شنبه , مرداد 22 1401
تیتر خبرها
تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: الگوی کنج نزولی، مرحله اصلاح اتریوم را تمدید می کند

کوین ETH نشان می دهد که روند کلی همچنان صعودی است. با این حال، این جفت در مرحله اصلاح گیر کرده است و موجب کاهش 20 درصدی قیمت این کوین شده است. علاوه بر این، الگوی کنج نزولی این روند نزولی کوتاه مدت را هدایت می کند و این کوین تا زمانی که این الگو دست نخورده باقی بماند، از پرچم قرمز پیروی می کند.

نکات تکنیکال کلیدی:

  • نمودار کوین ETH یک کراس اور نزولی از میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه را نشان می دهد.
  • حجم معاملات روزانه در کوین ETH13 میلیارد دلار است که نشان دهنده زیان 6.12 درصدی می باشد.

چارت ETH/USDT

منبع-Tradingview

آخرین باری که مقاله ای در مورد ETH/USD ارائه نمودیم، قیمت این کوین همچنان بالای 4000 دلار در نوسان بود و سعی داشت از آن به عنوان یک حمایت مناسب بهره ببرد. با این حال، در 13 دسامبر، قدرت بیش از حد فروشندگان باعث شکست قاطع این سطح مهم شد و مرحله اصلاح را برای هولدرهای لانگ تمدید کرد.

تا کنون، این پولبک منجر به کاهش 20 درصدی از بالاترین قیمت تاریخی 4875 دلار شده است و در حال حاضر در حال تست مجدد مقاومت جدید قبل از شروع یک رالی قرمز است.

تا زمانی که قیمت بالاتر از روندی که EMA 200 روزه را تعیین می کند حرکت کند، کوین ETH روند صعودی خود را حفظ می کند. با این حال، این اصلاح در حال حاضر خطوط EMA 20، 50 و 100 روزه را در بر گرفته است. علاوه بر این، خطوط 20 و 50 روزه یک کراس اور نزولی ایجاد کردند و بدین ترتیب فروشندگان بیشتری را در بازار تشویق نمودند.

شاخص قدرت نسبی روزانه (44) یک رالی جانبی را در نمودار خود نشان می دهد که نمایانگر عدم تسلط آشکار هر یک از طرفین است.

نمودار تایم فریم 4 ساعته ETH/USD

نمودار تایم فریم 4 ساعته ETH/USD

منبع-Tradingview

نمودار تکنیکال کوین ETH یک الگوی کنج نزولی را در نمودار تایم فریم 4 ساعته نشان می دهد. این الگو منجر به رالی اصلاحی از بالاترین مقاومت تاریخی 4478 دلار می شود. در حال حاضر، این جفت یک برگشت نزولی دیگر از خط روند نزولی را نشان می دهد که می تواند قیمت آن را به خط روند حمایت کاهش دهد.

برعکس، زمانی که قیمت از خط روند مقاومت عبور می کند، کنج نزولی کاملاً به رالی صعودی قوی مشهور است و فرصتی عالی را برای معامله گران رمزارز برای یک معامله لانگ فراهم می کند.

پیوت سنتی نشان می دهد که نزدیک ترین سطح مقاومت برای قیمت ETH، 4152 دلار است و 4647 دلار نقش مهمی را ایفا می کند. در حالی که سطوح حمایت در مرز 3800 دلار و 3488 دلار قرار دارند.

 

 

منبع: coingape

400-0964-09-01432

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید