جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، یونی سواپ و لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، یونی سواپ و لایت کوین: 4 جولای

اتریوم طی روز گذشته 8.6% افزایش قیمت را ثبت کرد، با این حال، با نزدیک شدن به روز رسانی EIP 1559، پرایس اکشن برای ETH می تواند شاهد تغییرات جالب توجهی در هفته های آتی باشد. در ماه ژوئن، فروش گسترده ای که در بازار رمزارز اتفاق افتاد موجب کاهش قیمت UNI شد، در حالی که لایت کوین نشانه هایی مبنی بر دور شدن از مرحله تثبیت خود را نشان داد.

اتریوم

ETH/USD

ETH / USD ، TradingView

همانطور که در نمودارهای روزانه مشاهده می شود، نوسانات این دارایی رمزارز اخیراً متلاطم بوده است. در زمان انتشار مقاله، این کوین در وضعیت سبز قرار داشته و با قیمت 2333 دلار در حال معامله می باشد که رشد 8.6 درصدی طی 24 ساعت گذشته را نشان می دهد. تسلط اتریوم در بازار 44/18 درصد بود.

پس از رسیدن به کف 1740 دلار در پایان ماه گذشته، این کوین تقریباً 28.3% افزایش یافت، از ابتدای ژوئیه، این کوین نتوانسته است سطح 2000 دلار را تست کند.

با صعود قیمت ها در هفته گذشته، خریداران به بازار هجوم آورده اند، و این افزایش میزان ورودی سرمایه نسبت به جریان خروجی را نشان می دهد که توسط اندیکاتور جریان پول چایکین نشان داده شده است. شاخص قدرت نسبی نیز اشاره به تسلط خریداران در بازار داشت زیرا این کوین می تواند به زودی محدوده اشباع خرید را لمس کند.

در نهایت، باندهای بولینگر شروع به واگرایی کردند، که نشان می دهد نوسانات می تواند باعث افزایش و پرایس اکشن شیب دار در کوتاه مدت شود.

یونی سواپ

UNI/USD

UNI / USD ، TradingView

یونی سواپ اخیراً به زیر سطح حمایت 20 دلار سقوط کرده بود. در زمان نگارش مقاله، این کوین مجدداً نزدیک به این سطح در حال معامله بود. قیمت یونی سواپ در زمان انتشار مقاله، 20.68 دلار بود، کاهش اندک به معنای آن است که این دارایی دیجیتال می تواند در سطح حمایت 17.20 دلار قرار گیرد.

UNI در حالی که در تاریخ 3 ژوئیه بر روی اندیکاتور مکدی به زیر کراس اوور صعودی رفت، آغاز احساسات صعودی را نشان داد. ظهور میله های سبز نشان دهنده آغاز حرکت صعودی است. با نگاهی به باندهای بولینگر در زمان انتشار مقاله که نشان دهنده افزایش قیمت است، می توان پرایس اکشن شدیدی را انتظار داشت.

ورود سرمایه قبل از خروج سرمایه است. جریان پول چایکین در حال حرکت به سمت بالا و فاصله گرفتن از خط میانی بود.

لایت کوین

LTC/USD

LTC / USD ، TradingView

LTC حرکت افقی بدون جهت در نمودارهای معاملاتی را نشان می داد؛ شاخص میانگین حرکت جهت دار، حرکت رنج را تأیید کرد زیرا این اندیکاتور سطح 20 را لمس کرد و این نشان می دهد که قیمت ها وارد مرحله تثبیت شده اند. قیمت LTC در نزدیکی سطح 144 دلار در نوسان بود؛ این کوین می تواند مقاومت در حدود سطح 148 دلار را تجربه کند. این دارایی با وجود محدودیت حرکت قیمت، طی روز گذشته 5.8% سود ثبت کرد.

قدرت خرید به دلیل عدم حرکت قیمت در بازار متوقف شده بود گرچه این کوین در هفته گذشته 15% رشد داشته است؛ شاخص قدرت نسبی در زمان انتشار مقاله، فشار ثابت خرید را در لحظه نشان داد.

باندهای بولینگر حرکت موازی را نشان دادند، اما در زمان انتشار مقاله اندکی از هم دور شدند، و این بدان معناست که لایت کوین با وجود نوسانات ممکن است از تثبیت خارج شود.

 

 

منبع:  ambcrypto

400-0434-09-01049

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید