سه شنبه , بهمن 11 1401
تیتر خبرها
آربیتروم اتریوم

رول آپ آربیتروم اتریوم، به روزرسانی مهمی را منتشر می کند

این به روزرسانی کارمزدها را به نصف کاهش می دهد، سرعت تراکنش را افزایش می دهد و ساخت برنامه های سازگار با ماشین مجازی اتریوم بر روی آربیتروم را آسان تر می کند.

Offchain Labs، شرکت سازنده سولوشن مقیاس گذاری اتریوم (ETH) موسوم به آربیتروم، این هفته از راه اندازی Nitro خبر داد که به روزرسانی مهمی برای استک تکنیکال رول آپ اپتیمیستیک می باشد.

  • به گفته Offchain، به روزرسانی آربیتروم کارمزدها را کاهش می دهد، سرعت تراکنش ها را افزایش می دهد و ارتباط برنامه های بومی اتریوم با زنجیره لایه ۲ را آسان تر می کند.

  • استیون گلدفدر، بنیانگذار Offchain در مصاحبه با CoinDesk گفت که کارمزدهای آربیتروم که معمولاً قبل از به روزرسانی حدود 50 سنت تا 1 دلار بود، حداقل 50% کاهش می یابد.

  • رول آپ هایی مانند آربیتروم، شبکه اتریوم را با پردازش تراکنش ها و اجرای قراردادهای هوشمند – برنامه های کوچک رایانه ای که روی بلاکچین ها اجرا می شوند – در زنجیره های اختصاصی رول آپ جداگانه، مقیاس گذاری می کنند.

  • داده های تولید شده در آربیتروم بسته بندی شده و به اتریوم ارسال می شود، و در آنجا فعالان شبکه اتریوم می توانند معتبر بودن داده ها را بررسی کنند.

  • هفته گذشته، سرقت 625 میلیون دلاری از سایدچین رونین اتریوم، آسیب پذیری احتمالی سایدچین ها را نشان داد، که برخلاف رول آپ ها، امنیت خود را از یک بلاک چین لایه 1 به ارث نمی برند.

  • در ماه مارس، Offchain همچنین زنجیره های AnyTrust آربیتروم را معرفی کرد – جایگزینی ارزان تر، سریع تر و متمرکزتر برای رول آپ اپتیمیستیک.

  • بر اساس داده های DefiiLlama، آربیتروم با نزدیک به ۲.۵ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL)، در حال حاضر بزرگ ترین سولوشن رول آپ اتریوم است.

 

 

منبع: coindesk

401-0127-09-01665

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید