شنبه , مرداد 22 1401
تیتر خبرها
اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: الگوی کنج نزولی، اصلاح برای کوین اتریوم را گسترش می دهد

کوین اتریوم همچنان در یک مرحله اصلاح به دام افتاده است که حاصل یک الگوی کنج نزولی می باشد. پرایس اکشن، سطح 3600 دلار را به عنوان یک حمایت معتبر تأیید کرده است، که از این سطح قیمت شروع به بازیابی جدید می کند. با این حال، فرار از این کانال نزولی می تواند رالی صعودی قیمت را تصدیق کند.

عوامل تکنیکال کلیدی:

  • پرایس اکشن کوین ETH یک الگوی کنج نزولی را در نمودار روزانه تشکیل داده است.
  • حجم معاملات روزانه کوین اتریوم 9.75 میلیارد دلار است که نشان دهنده کاهش 10 درصدی می باشد.

chart

منبع – Tradingview

آخرین بار که مقاله ای در مورد اتریوم ارائه کردیم، قیمت این کوین یک الگوی مثلث صعودی با امید به بریک اوت صعودی را نشان می داد. با این حال، قیمت نتوانست از خط مقاومت الگوی مثلث عبور کند و خط روند حمایت را شکست. بر اثر این سقوط، قیمت به 3650 دلار رسید که در آخرین مقاله پیش بینی شده بود.

در حال حاضر، پرایس اکشن این کوین یک الگوی کنج باریک نزولی را در نمودار روزانه نشان می دهد. قیمت، یک ریورسال صعودی از محل تلاقی خط روند حمایت و سطح حمایت 3650 دلار را نشان می دهد.

قیمت این کوین به زیر میانگین متحرک نمایی 50 روزه رسیده است، اما متحرک نمایی 200 روزه به عنوان آخرین خط دفاعی در برابر حمله نزولی همچنان با قدرت پابرجاست.

شاخص قدرت نسبی روزانه (44) با نزدیک شدن به خط خنثی (50) شروع به نشان دادن علائم بازیابی در نمودار خود کرده است. علاوه بر این، خط RSI یک کراس اور صعودی با میانگین متحرک ساده 14 روزه ایجاد کرده است.

نمودار تایم فریم 4 ساعته کوین ETH

chart1

منبع – Tradingview

قیمت کوین اتریوم در دو روز گذشته به بالای سطح حمایت 3650 دلار رسیده است. علاوه بر این، پرایس اکشن یک الگوی کف دو قلو را در نمودار 4 ساعته تشکیل داده است. بریک اوت این الگو می تواند حرکت صعودی روند بالایی را القا کند، در صورتی که شکسته شود و در بالای سطح 3900 دلار باقی بماند.

در نقطه مقابل، اگر قیمت نتواند به صعود ادامه دهد و سطح 3650 دلار را بشکند، کاهش تا 3500 دلار محتمل است.

پرایس اکشن کوین اتریوم نشان می دهد که نزدیک ترین سطح مقاومت، 3900 دلار و 4250 دلار است که می تواند روند آتی را تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این، سطوح حمایت در محدوده 3650 دلار و سطح 3500 دلار قرار دارند.

 

 

منبع: coingape

400-1029-09-01465

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید