پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
پیش بینی آرتور هیز جهت رسیدن قیمت اتریوم به 10 هزار دلار تا پایان سال 2022

مدیرعامل سابق بیت مکس می گوید رسیدن اتریوم به 10 هزار دلار تا پایان سال 2022 همچنان محتمل است

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت مکس، به پتانسیل ثبت ارزش 10000 دلاری اتریوم تا پایان سال 2022 اشاره کرد. اما، او دوباره تأکید می کند که بازار ممکن است به ویژه در اواسط سال متلاطم باشد.

علاوه بر این، هیز همچنین نظر خود را در مورد سقوط ترا بیان کرد، که نتیجه مستقیم افزایش نرخ های فدرال رزرو و بحران نقدینگی است که قیمت استیبل کوین را به سمت سقوط سوق داد.

اتریوم با وجود بازار ناپایدار به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید

در یک طیف گسترده تر، و در بررسی پتانسیل ETH برای بلندمدت، هیز مطمئن است که این رمزارز می تواند به طور تصاعدی رشد کند و در پایان سال به 10000 دلار برسد.

ممکن است در حال حاضر بازار نامنظم باشد، اما ETH و سایر رمزارزها زمانی که بانک مرکزی روند افزایش نرخ را کاهش دهد، دوباره به شکل خود باز می گردند.

فروپاشی ترا از همان ابتدا به دلیل برنامه ریزی خودش محکوم به شکست بود. سیاست های فدرال رزرو در مورد سخت گیری برای بانک های مرکزی جهانی که بر مشکلات نقدینگی فشار می آورند، فقط ظاهر ماجراست. در پشت پرده مسائل زیادی وجود دارد.

نظر آرتور هیز درباره اتریوم

هیز معتقد است که در صورت ادامه روند صعودی، علیرغم نوسانات بازار رمزارز (متوسط)، ETH تا پایان سال 2022 به 10000 دلار خواهد رسید.

هیز اخیراً در ماه آوریل اعلام کرد که چرا سال 2022 سالی تماشایی برای اتریوم است. او می گوید زمانی که این بلاکچین به سیستم اثبات سهام (POS) تبدیل شود، مبتنی بر کالا یا «باند ارزی» خواهد بود، بر خلاف BTC که به گفته او «پول خالص» است.

علاوه بر این، او بیان می کند که ETH سرمایه گذاری بهتری نسبت به بیت کوین و سایر کوین ها است. انتقالی که قرار است در تابستان 2022 اتفاق بیفتد، نقطه عطفی خواهد بود که اتریوم را در این بازی جلو خواهند انداخت.

اتریوم، برتر از بیت کوین

هیز در مورد برتری ETH نسبت به BTC اعتقاد قوی دارد زیرا او می گوید: «ETH کالایی است که برای تأمین انرژی کامپیوتر استفاده می شود، نه یک ابزار پولی خالص.»

پوشش ریسک ETH/USD یا ارز محلی شما به این معنی است که درآمد یا حق العمل 6.90+% دریافت می کنید. مایکل سیلور، هولدر بزرگ بیت کوین، با خرید بیت کوین، اوراق قرضه شرکتی صادر می کند.

هیز توصیه می کند که مردم باید اتر بخرند و اوراق قرضه ETH منتشر کنند. منطق پشت این موضوع آن است که شخصی که ETH خریداری می کند به طور خودکار به عنوان یک شرکت دیفای یا متاورس شناخته می شود و بدین ترتیب قیمت سهام را افزایش می دهد.

ارزش کل بازار اتریوم 213.5 میلیارد دلار در نمودار روزانه

ارزش کل بازار اتریوم 213.5 میلیارد دلار در نمودار روزانه | منبع: TradingView.com

با توجه به اینکه ETH به زودی به مکانیسم اثبات سهام تغییر می کند، هیز معتقد است که ETH می تواند سرمایه ESG بیشتری را هدایت کند و از مسائل نظارتی مصونیت پیدا کند. افراد بیشتری به دنبال مکانیزم اثبات سهام هستند زیرا در مقایسه با مکانیسم اثبات کار، سازگار با محیط زیست است.

در مورد افزایش قیمت اتریوم، هیز می گوید که ممکن است این امر به این زودی اتفاق نیفتد زیرا شرایط عمومی بازار ممکن است متزلزل و بسیار پر نوسان باشد. تنها امیدی که در اینجا وجود دارد این است که فدرال رزرو در قوانین خود تجدید نظر کند و فشار زیادی بر بازار رمزارز وارد نکند.

با وجود نوسانات در بازار رمزارز، هیز معتقد است که اتریوم می تواند در پایان سال 2022 با ادامه روند صعودی به 10000 دلار برسد.

 

 

منبع: bitcoinist

401-0334-09-01792

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید