جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
اتریوم

لارک دیویس، معامله گر رمزارز می گوید که اتریوم و این دو آلتکوین در سال 2022 بازدهی هنگفتی خواهند داشت

لارک دیویس، معامله گر رمزارز، اتریوم و دو آلتکوین را در میان برترین گزینه های سرمایه گذاری خود برای سال 2022 قرار داده است.

دیویس به 475000 مشترک یوتیوب خود می گوید که اتریوم و دو آلتکوین در سال آینده «بازده خوبی برای سرمایه گذاران» خواهند داشت.

در مورد اتریوم، این معامله گر و تحلیلگر رمزارز می گوید که دومین دارایی دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار می تواند به قیمت پنج رقمی در سال 2022 برسد.

«من معتقدم که اتریوم یک دارایی پنج رقمی خواهد بود و ما می توانیم قبل از اینکه این چرخه در نهایت به پایان برسد و از بین برود، شاهد اتریوم 20000 دلاری باشیم.»

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 4083 دلار معامله می شود.

به عقیده دیویس، کاتالیزورهای متعددی به روند صعودی اتریوم کمک می کنند.

«ما سولوشن های مقیاس گذاری لایه دو را داریم که برای اتریوم توسعه می یابند… ما حرکت به سمت اثبات سهام را برای اتریوم داریم. این فراتر از باور است. ما از اثبات کار، که به طرز وحشتناکی ناکارآمد است، به سوی اثبات سهام که اساساً اقتصاد اتریوم را تغییر می دهد، حرکت می کنیم…

سپس هالوینگ سه گانه را داریم. و به عنوان بخشی از حرکت به سمت اثبات سهام، شاهد کاهش 90 درصدی انتشار سالانه اتریوم جدید خواهیم بود…

اتریوم در سال آینده ضدتورمی خواهد شد. و کاهش خواهد یافت. احتمالاً طی پنج تا ده سال آینده، ما به زیر 100 میلیون اتریوم باز خواهیم گشت.»

عرضه اتریوم در حال حاضر 118.87 میلیون است.

گزینه بعدی، الروند (EGLD) است که یک پلتفرم بلاکچین مقیاس پذیر می باشد که برای شرکت ها مناسب است. یکی از عواملی که به دیدگاه صعودی دیویس درباره الروند منجر می شود، فعالیت رو به رشد در پلتفرم این بلاکچین است که با راه اندازی محصولاتی مانند صرافی غیرمتمرکز (DEX) Maiar افزایش یافت. این صرافی مشابه صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم یونی سواپ (UNI) می باشد.

«بالاخره به دنیا می آید، که فکر می کنم زمان و لحظه بسیار هیجان انگیزی برای الروند است. ما در نهایت دیدیم که آنها صرافی Maiar خود را راه اندازی کردند… که به نوعی مانند یونی سواپ الروند است که در آن اکنون می توانید USDC (USD Coin)، توکن الروند را معامله کنید…

ما همچنین از سوی صرافی های متمرکزی که در زمینه توکن های استاندارد الروند فعالیت دارند، مورد پشتیبانی مبادلاتی قرار داریم.»

الروند در زمان نگارش این مقاله با قیمت 267.73 دلار معامله می شود.

مورد بعدی، پالی گان (MATIC) است که یک سولوشن مقیاس گذاری برای اتریوم می باشد که به منظور امکان پذیرش گسترده برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. دیویس می گوید عواملی که موجب شده اند او درباره پالی گان دیدگاهی صعودی داشته باشد شامل افزایش استفاده و خریدهای مبتنی بر رشد است.

«پالی گان اکنون کمی از MATIC را خواهد سوزاند. بلندمدت برای قیمت پالی گان کاملاً عالی است. بنابراین کاربران در حال افزایش هستند، قوی تر از همیشه، خریدهای جدید و برنامه های بیشتری در راهند. من نسبت به پالی گان خوشبین هستم. قیمت آن دیر یا زود به 10 دلار می رسد.»

پالی گان در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.61 دلار معامله می شود.

 

 

منبع: dailyhodl

400-1007-09-01443

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید