چهارشنبه , تیر 2 1400
اتر، لینک و ریپل

اتر، لینک و ریپل پس از بیت کوین به رکورد بالاترین قیمت های تاریخی جدید چشم دوخته اند

اوایل امروز قیمت بیت کوین به بالاترین رکورد تاریخی جدید خود یعنی 62839 دلار رسید. تقریباً یک ماه پیش در ماه مارس این رمزارز موفق شده بود رکورد قبلی خود را ثبت کند. همراه با بیت کوین، چندین آلتکوین از جمله اتر (ETH)، چین لینک (LINK) و ریپل (XRP) نیز افزایش صعودی را ثبت کره اند.

اتر رکورد بالاترین قیمت تاریخی دیگری را در روزهای متوالی ثبت می کند

اتر در اوایل امروز رکورد بالاترین قیمت تاریخی جدید 2221.4 دلار را ثبت کرد و رکورد 2215 دلاری روز گذشته را شکست. اتر پس از آنکه بخش عمده ماه مارس را در مرحله تثبیت سپری کرد، در ماه آوریل یک افزایش صعودی را ثبت کرده است.

Ether

افزایش هزینه گس که یکی از بزرگترین دلایل نگرانی در این فصل گاوی بوده است نیز به کمترین میزان در 5 هفته گذشته کاهش یافته است. با این حال، این هزینه هنوز هم با 11.08 دلار کاملاً بالا است به خصوص در زمانی که بلاکچین رقیب BSC شاهد حجم 3 برابری شبکه اتریوم بود. چیزی که به سود اتر می باشد کاهش عرضه آن در بازار است که در آن اکثر عرضه های در گردش در قراردادهای اتر 2 استیک می شوند یا به کیف پول های سرد انتقال می یابند.

لینک به رکورد بالاترین قیمت تاریخی چشم دوخته است

توکن لینک در اوایل سال 2020 هنگامی که قیمت این توکن 10 برابر افزایش یافت، در زمانی که بسیاری از رمزارزهای دیگر هنوز در مرحله تثبیت بودند، خبرساز شد. این آلتکوین در اواخر ماه فوریه رکورد بالاترین قیمت تاریخی خود را با قیمت 36.83 دلار ثبت کرد و بسیاری از کارشناسان معاملات معتقدند که می تواند مانند سال 2020 به یک رالی دیگر پیش از روند صعودی برسد.

لینک در حال حاضر با قیمت 33.01 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 0.5% ضرر را تجربه کرده است. با این حال، درج اخیر لینک در صندوق  Large Cap Fund متعلق به گری اسکیل و راه اندازی لینک تراست می تواند به این آلتکوین کمک کند تا در میان 5 رتبه برتر قرار گیرد زیرا از طریق گری اسکیل در معرض دید سرمایه گذاران نهادی قرار می گیرد.

Linkریپل از خواب برمی خیزد تا رکورد 3 ساله را بشکند و بالاترین قیمت تاریخی بعدی را ثبت نماید

قیمت ریپل در این فصل گاوی فراز و نشیب های بسیاری داشته است، به صورتی که قیمت آن در ژانویه امسال به پایین ترین قیمت 0.1748 دلار کاهش یافت که این امر در پی دادخواست SEC علیه ریپل و به دنبال آن حذف ریپل از لیست پلتفرم چندین صرافی رمزارز در ایالات متحده رخ داد. با این حال، پس از یک ماه قیمت این توکن به سطح قبل از دادخواست رسید.

ریپل در ابتدای آوریل از مرحله تثبیت خارج شد و دلیل اصلی افزایش آن به تحولات اخیر در دادخواست منتسب شد. در جلسات دادرسی این پرونده در حال پیگیری، جزئیاتی به نفع ریپل فاش شده است که به دنبال آن تقاضا برای درج این رمزارز در لیست مجدداً افزایش یافته است. ریپل امروز با رشد روزانه بیش از 16%، بالاترین قیمت 3 ساله خود را با 1.66 دلار ثبت کرد.

XRP

ریپل به خوبی آماده است تا بالاترین قیمت تاریخی قبلی خود یعنی 3.86 دلار را تست کند زیرا حجم آن با وجود حذف از بیش از 10 پلتفرم، از سطح سال 2017 پیشی گرفته است. اگر ریپل موفق شود در پرونده قضایی خود به پیروزی دست یابد، ممکن است مانند بسیاری دیگر از آلتکوین ها در این فصل افزایش سهموی را ثبت کند.

 

 

منبع: coingape

400-0133-09-00848

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید