یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
افزایش اعتبارسنج های اتر 2

تعداد اعتبارسنج های اتر 2 از 200 هزار فراتر رفته و اکنون 14 میلیارد دلار در قالب ETH استیک شده است

چکیده

  • اکنون پلتفرم استیکینگ ETH 2.0 دارای بیش از 200000 اعتبارسنج است.
  • در حال حاضر 6.6 میلیون ETH استیک شده است.
  • ارزش کل ETH قفل شده معادل 14 میلیارد دلار می باشد.

استیکینگ ETH 2.0 از 200000 اعتبار سنج عبور کرده است، و در حال حاضر بیش از 6.6 میلیون در قالب ETH استیک شده است، که در مجموع بیش از 14 میلیارد دلار می باشد.

استیکینگ ETH 2.0 همچنان شاهد افزایش تعداد اعتبار سنجی های اضافه شده به پلتفرم استیکینگ است. در کمتر از چهار هفته، اعتبار سنج ها از تقریباً 180000 به 200121 اعتبارسنج در حال حاضر رسیده اند. با افزوده شدن بیش از 20000 اعتبار سنج جدید، شاهد افزایش میزان اتریوم استیک شده نیز هستیم.

همانطور که یک ماه پیش گزارش شده بود، پلتفرم استیکینگ ETH 2.0 دارای 5.91 میلیون اتریوم بود که در زمان نگارش مقاله معادل 12.7 میلیارد دلار می باشد. در حال حاضر، پلتفرم استیکینگ 6.6 میلیون اتریوم یا 14 میلیارد دلار در اختیار دارد.

مقبولیت ETH ادامه دارد

محبوبیت اتریوم همچنان شاهد افزایش و استقبال در سراسر صنعت است. اخیراً، پروپوزال ادغام زنجیره ای اتریوم 2 تأیید شد. این اقدام فرآیند به روزرسانی شبکه اتریوم را از زنجیره اثبات کار فعلی آن به مکانیسم اجماع اثبات سهام مورد انتظار آغاز می کند.

با پیاده سازی فورک لندن اتریوم که قرار است در 4 آگوست انجام شود، EIP-1559 پس از تغییر مکانیزم حراج فعلی، هزینه های گس را خواهد سوزاند. درج کارمزد پایه برای تراکنش ها در بلاک بعدی لحاظ می شود. بدین ترتیب، کاربرانی که می خواهند تراکنش های خود را در اولویت قرار دهند می توانند برای تسریع تراکنش ها، یک «تیپ» اضافه کنند.

علاوه بر این، قرار است به روزرسانی های شامل رول اوت کامل اثبات سهام در سال آینده تأثیر ضدتورمی بر عرضه ETH ایجاد کند.

بوترین خواستار سودمندی بیشتر برای ETH است

بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین نیز اخیراً در مورد وضعیت امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) در اکوسیستم اتریوم اظهار نظر کرده است. بوترین در سخنرانی خود در کنفرانس EthCC پاریس گفت، «فضای غیرمتمرکز فقط یک دلتای بزرگتر از امور مالی متمرکز است تا چیزهای متمرکز دیگر.» بوترین افزود که دوست دارد اتریوم برای موارد بیشتری غیر از دیفای نیز مورد استفاده قرار گیرد. بوترین می خواهد اتریوم بیشتر یک ابزار محرک باشد و قیمت نباید فاکتور اصلی باشد. وی اظهار داشت: «قیمت خوب است، اما قیمت فقط باید در نتیجه سودمندی باشد.»

اتریوم بیش از 2000 دلار بازیابی می کند

اتریوم موفق شده است در زمینه بازیابی از کاهش قیمت در هفته جاری، مسیر بیت کوین را دنبال کند. قیمت به 1706 دلار کاهش یافت و سپس شاهد پنج روز حرکت صعودی بود که موجب بازیابی بیش از 2000 دلاری قیمت شد. در زمان نگارش مقاله، اتریوم در سطح 2112 دلار قرار دارد.

چارت قیمت اتریوم

منبع: Tradingview

 

 

منبع: beincrypto

400-0507-09-01099

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید