یکشنبه , آذر 7 1400
کمک ایلان ماسک به سرمایه گذاران شیبا اینو

ایلان ماسک به سرمایه گذاران شیبا اینو کمک می کند تا در قیمت های کف به خرید بپردازند، قیمت SHIB بیش از 10% باز می گردد

  • در پی اظهارات ماسک مبنی بر اینکه دیگر رمزارز SHIB را در اختیار ندارد، این رمزارز با کاهش 20 درصدی از بالاترین قیمت تاریخی خود مواجه شد.

  • این میلیاردر عرصه فناوری بار دیگر از دوج کوین (DOGE) نام برد و آن را رمزارز مردمی نامید.

ایلان ماسک، میلیاردر عرصه فناوری، بار دیگر موجب نوسان قیمت اخیر رمزارز میم شیبا اینو (SHIB) شده است. این رمزارز میم در پی اظهارات ماسک مبنی بر اینکه هیچ SHIB ای در اختیار ندارد، بیش از 15 درصد از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 0.000042 دلار سقوط کرد.

شیبا اینو

@ShibaInuHodler

24 اکتبر 2021

سلام ایلان ماسک. شما چقدر Shib هولد کرده اید!!

ایلان ماسک

@elonmusk

هیچ

اما به نظر می رسد این افشاگری ماسک به سرمایه گذاران SHIB کمک کرده است تا در کف قیمت ها به خرید بپردازند و قیمت شیبا اینو به سرعت بیش از 10 درصد از پایین ترین سطح روزانه خود افزایش یافت. اگرچه ایلان ماسک هیچ شیبا اینویی در اختیار ندارد، اما تا حدودی در افزایش قیمت SHIB نقش مهمی داشته است.

در اوایل ماه جاری، ماسک تصویری از سگ شیبا اینو خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت که برای اوج گیری این رالی کافی بود. بر اساس اطلاعات ما، SHIB در زمان انتشار مقاله با 4 درصد افزایش در قیمت 0.000039 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 15.5 میلیارد دلار است.

شیبا اینو (SHIB) طی چند هفته گذشته روند رو به رشدی داشته است. در واقع، از ابتدای ماه اکتبر، ثروت سرمایه گذاران 5 برابر شده است یا می توان گفت بیش از 400 درصد افزایش یافته است. اگر شیبا اینو با این سرعت به رالی خود ادامه دهد، به زودی می تواند به جمع ده رمزارز برتر راه پیدا کند و در کنار رقیب خود دوج کوین (DOGE) قرار گیرد. به غیر از تأثیرگذاری ماسک، آنچه باعث افزایش قیمت SHIB می شود گزارشات اخیر مربوط به لیستینگ شیبا اینو در برنامه معاملات محبوب رابین هود است.

بر اساس داده های ما، حجم معاملات روزانه شیبا اینو در 24 ساعت گذشته از 14.5 میلیارد دلار فراتر رفت و اتریوم را تحت الشعاع قرار داد. بنابراین، بالاترین قیمت تاریخی SHIB با حجم معاملات قوی پشتیبانی می شود و این علی رغم نظرات منفی بازار است. ارائه دهنده اطلاعات زنجیره ای سانتیمنت گزارش می دهد که هر زمان که هیجان فروکش می کند، قیمت SHIB افزایش می یابد.

سانتیمنت

@santimentfeed

شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 26%  افزایش یافته است در حالی که مابقی بازار رمزارز عمدتاً راکد است. این دارایی جوان و در حال افزایش همچنان با وجود دیدگاه های منفی جمعی و اظهارنظرهای تردیدآمیز، به طرز وحشتناکی پامپ می کند. ببینید چگونه احساسات بر SHIB تأثیر می گذارد.

حمایت ایلان ماسک از دوج کوین (DOGE)

ماسک در حالی که اعلام می کرد هیچ شیبا اینویی ندارد، تصریح کرد که هنوز دوج کوین را در اختیار دارد. ماسک در توئیتی در توضیح بیشتر، دوج کوین را رمزارز مردمی نامید. وی در ادامه خاطرنشان کرد:

بسیاری از افرادی که در خطوط تولید تسلا یا ساخت موشک در اسپیس ایکس با آنها صحبت کردم، دوج کوین دارند. آنها کارشناسان مالی یا تکنسین های دره سیلیکون نیستند. به همین دلیل من تصمیم گرفتم از دوج حمایت کنم – این رمزارز مانند یک رمز ارز مردمی است.

بلافاصله پس از توئیت ماسک، قیمت DOGE هشت درصد افزایش یافت. در زمان انتشار مقاله، دوج کوین (DOGE) با 8.63 درصد افزایش به قیمت 0.27 دلار رسیده و ارزش بازار آن 35.4 میلیارد دلار است.

علاوه بر این، یک نظرسنجی اخیر از Finder نشان می دهد که پذیرش دوج کوین در ایالات متحده بیشتر از بقیه جهان است. جالب اینجاست که این گزارش اشاره می کند که پذیرش DOGE همچنین جایگزین بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) می شود.

ایلان ماسک از طریق توئیت های خود در بالا بردن قیمت این رمزارز نقش موثری داشته است. علاوه بر این، او همچنین حمایت بی دریغ خود را برای توسعه اکوسیستم دوج کوین نشان داده است. اخیراً، ثروتمندترین مرد جهان همچنین اشاره کرد که به زودی تریلیونر دوج کوین خواهد شد.

UberFacts

@UberFacts

22 اکتبر 2021

پیش بینی می شود که ایلان ماسک به لطف اسپیس ایکس اولین تریلیونر جهان شود

ایلان ماسک

@elonmusk

*در دوج کوین

رمزارزهای میم در جریان رالی بازار رمزارز در سال جاری، به طور قابل توجهی افزایش یافته اند. جالب است که ببینیم تا پایان سال چه اتفاقی می افتد.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0805-09-01301

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

هدف این پروپوزال، ارائه سولوشن کوتاه مدت برای مشکل هزینه های بالای گس لایه 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید