پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
معاملات املاک و مستغلات به ارزش 50 میلیون دلار از طریق رمزارز در دوبی

توسعه دهنده املاک دبی، معاملات املاک و مستغلات به ارزش 50 میلیون دلار را از طریق رمزارز انجام می دهد

به گفته یکی از مدیران املاک داماک مستقر در دبی، این شرکت توسعه املاک و مستغلات «از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به انعقاد معاملات املاک و مستغلات به ارزش 50 میلیون دلار از طریق رمزارزها شده است.» با این حال، این مدیر اجرایی می گوید که شرکت او در زمینه متقاعد نمودن تصمیم گیرندگان نسل قدیمی تر جهت خرید از متاورس، توکن های غیرقابل تعویض و رمزارز، با چالش هایی مواجه است.

استفاده از یک واسطه قابل اعتماد

علی سجوانی، مدیر ارشد اجرایی (COO) شرکت گفت که شرکت توسعه املاک و مستغلات دبی داماک از ابتدای سال جاری معاملات رمزارز به ارزش 50 میلیون دلار را انجام داده است.

این مدیر ارشد اجرایی در اظهارات خود طی یک مصاحبه گفت که داماک با پذیرش بیت کوین یا اتریوم به عنوان ابزار پرداخت، نشان داده است که شرکت او تا چه حد برای «بهره برداری از پیشرفته ترین سولوشن های فناوری» پیش خواهد رفت.

این مدیر ارشد اجرایی در پاسخ به پرسش های مطرح شده پیرامون مکانیسم پرداختی که برای انعقاد معاملات املاک و مستغلات مورد استفاده قرار گرفته است، اظهار داشت که یک واسطه قابل اعتماد برای تسهیل تراکنش ها انتخاب شده است. او گفت:

فرآیند پرداخت از طریق یک واسطه مالی قابل اعتماد مورد تأیید بازار جهانی ابوظبی به نام شرکت «Heaven» انجام می شود، که در آن مشتری ارزش ملک را در قالب بیت کوین یا اتریوم می پردازد، زیرا آنها از لحاظ ایمنی و اعتماد، جزو پرمعامله ترین ارزهای دیجیتال هستند، و سپس واسطه مالی مبلغ را در قالب درهم یا دلار به کیف پول دیجیتال ما منتقل می کند.

سجوانی افزود که استفاده شرکت او از یک واسطه مالی قابل اعتماد به این معنی است که داماک می تواند ریسک نوسانات قیمت را از بین ببرد. در گزارش دیگری، فاش شده است که واسطه تحت نظارت مورد استفاده توسط داماک، صرافی دارایی دیجیتال Havyn می باشد.

موانع دسترسی به متاورس

در عین حال، در همان مصاحبه، مدیر ارشد اجرایی از چالش ها یا موانعی که شرکتش برای دسترسی به متاورس با آن مواجه است، صحبت کرد. به گفته سجوانی، یکی از موانعی که طرفداران فناوری های نوظهور با آن روبرو هستند، «متقاعد کردن نسل قدیمی تصمیم گیرندگان برای برداشتن گام های سریع و پیشگیرانه جهت سرمایه گذاری در این دنیای جدید و ناآشنا است.»

همچنین، از آنجایی که متاورس، NFT ها و رمزارزها هنوز نسبتاً جدید هستند، کاربران بالقوه باید ابتدا با آنها آشنا شوند. به گفته این مدیر ارشد اجرایی، این بدان معناست که تصمیم گیرندگان باید قبل از شروع سرمایه گذاری، یک نظرسنجی یا تحقیق عمیق انجام دهند.

 

 

منبع: news.bitcoin

401-0336-09-01794

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید