دوشنبه , تیر 6 1401
تیتر خبرها
دوج کوین

خالق دوج کوین، در مورد تاریخچه بازار رمزارز به مدیر عامل بایننس آموزش می دهد

آرمان شیرینیان

خالق محبوب ترین رمزارز میم موجود در بازار به یکی از تأثیرگذارترین شخصیت های این صنعت درس تاریخ می دهد.

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، به پست چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس در توئیتر در مورد معنای میم اینترنتی معروف «هودل» (HODL) اشاره کرد. ژائو اینگونه فرض کرد که هودل یک کلمه مخفف است که در واقع به معنای «برای زندگی عزیزتان هولد کنید» است، اما بنیانگذار دوج کوین شتابزده وارد عمل شد تا سخن مدیر عامل یکی از بزرگترین صرافی های رمزارز در جهان را تصحیح کند.

به گفته خالق محبوب ترین رمزارز میم موجود در بازار، منشاء میم هودل به انجمن بیت کوین تاک بازمی‌گردد، که در زمانی که رمزارز به پذیرش کنونی دست نیافته بود، پناهگاهی برای علاقه مندان به رمزارزها و بیت کوین به شمار می رفت.

tweet

نه اینطور نیست

شخصی مست در یک پست در انجمن بیت کوین تاک این کلمه را با اشتباه املایی به جای هولد نوشت

pic.twitter.com/vZ8OwPs89P

– شیبتوشی ناکاماتو (@BillyM2k) 24 مه 2022

کاربری با نام «GameKyuubi» یک مطلب طولانی را به اشتراک گذاشت که در آن رابطه خود را با دارایی های رمزارز و اینکه چرا به جای معامله فعال ترجیح می دهد آن را هولد نکند، توضیح می دهد. به گفته مارکوس، کاربری که این پست را نوشته است در زمان نگارش مست بوده و به جای کلمه «هولد» در عنوان، به اشتباه نوشته است «من هودل می کنم».

میم «هودلینگ» سپس به یک استراتژی سرمایه گذاری کاملاً توسعه یافته در بازار رمزارز تبدیل شد.

هودلینگ در معاملات رمزارز چیست؟

معنی این استراتژی از نام آن پیداست: معامله گرانی که هودلینگ را انتخاب می کنند، سعی نمی کنند به کف یا سقف های محلی دست یابند و در محدوده معامله نمی کنند. تنها عملیاتی که معامله گران پیرو استراتژی هودلینگ اجرا می کنند خرید است.

در مورد اثربخشی این استراتژی، اگر نویسنده اصلی این پست در سال 2013 به مبلغ 100 دلار بیت کوین می خرید و کوین های خود را تا کنون هولد می کرد، در حال حاضر بیش از 20000 دلار و بر مبنای آخرین ATH، تقریباً 50000 دلار سرمایه داشت.

در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین با قیمت 29,314 دلار معامله می شود و هنوز نتوانسته است به بالاتر از قیمت روانی 30,000 دلار بازگردد.

 

 

منبع: u.today

401-0307-09-01765

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید