دوشنبه , تیر 6 1401
تیتر خبرها
دیفای

توکن های دیفای RUNE، SNX، AAVE با افت بازار رمزارز، سقوط می کنند

با قرمز شدن بازار گسترده رمزارز، چندین توکن دیفای بلوچیپ متحمل ضررهای قابل توجهی در روز گذشته شدند.

چندین توکن مالی غیرمتمرکز (دیفای) از جمله RUNE متعلق به ThorChain و SNX متعلق به  Synthetixدر 24 ساعت گذشته شاهد ضرر دو رقمی بودند.

RUNE که هفته گذشته به بالاترین سطح چهار ماهه خود یعنی 12.90 دلار رسید، از آن زمان تا کنون با کاهش نزدیک به 13 درصد در طول روز روبرو شده است.

همانطور که داده های CoinMarketCap نشان می دهد، RUNE در اوایل روز چهارشنبه به پایین ترین سطح روزانه 10.06 دلار رسید و در زمان نگارش مقاله به 10.19 دلار بازگشته است.

chart

RUNE زیربنای Thorchain می باشد که یک پلتفرم بین زنجیره ای مبتنی بر کازماس است که به کاربران اجازه می دهد تا رمزارزها را از شبکه های مختلف بدون واسطه های متمرکز سواپ کنند.

ماه گذشته، Thorchain چندین ویژگی جدید از جمله افزودن دارایی های سینتتیک را ارائه کرد که به کاربران اجازه می دهد نسخه های مشتق شده دیگر رمزارزهای محبوب مانند بیت کوین و اتریوم را ایجاد کنند.

افزودن دارایی های سینتتیک، که در روز گذشته در صرافی غیرمتمرکز (DEX)  Thorswapشاهد حجم معاملات بیش از 41 میلیون دلار بوده اند، می تواند در رشد اخیر RUNE نقش داشته باشد. با این حال، این توکن در حال حاضر وارد یک منطقه خطرناک با ریسک سقوط بیشتر شده است.

«بلوچیپ های» دیفای به سرعت سقوط می کنند

SNX، توکن بومی Synthetix، که یک پروتکل نقدینگی مشتقات می باشد که کاربران را قادر می سازد تا نسخه های سینتتیک سهام، ارزها، کالاها و شاخص ها را معامله کنند، بر اساس داده های CoinMarketCap در زمان انتشار این مقاله 10.4% کاهش یافته و به 6.09 دلار رسیده است.

روز چهارشنبه، SNX به پایین ترین سطح روزانه 5.87 دلار رسید، سطحی که آخرین بار در پایان ماه مارس مشاهده شده بود.

انتظار می رود طی چند روز آینده، Synthetix هشت دارایی جدید را به بازار فیوچرز خود اضافه کند، از جمله سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX)، پالی گان (MATIC)، AAVE و یونی سواپ (UNI).

با این حال، باید دید این موضوع چه تأثیری بر توکن SNX خواهد داشت.

tweet

دارایی های جدید به فیوچرز Synthetix می آیند!

در اواخر این هفته، @synthetix_io دارایی های $SOL، $AVAX، $MATIC، $AAVE، $UNI $GOLD، $SILVER و $EUR را با لوریج 10 برابر در @optimismPBC لیست خواهد کرد.

معاملات در همه بخش ها فعال خواهد بود (@kwenta_io یا موارد دیگر).

بدیهی است که همه فیدها توسط @chainlink ارائه می شوند.  pic.twitter.com/MBIGFQZ5p5

– Synthetix (@synthetix_io) 5 آوریل 2022

بر اساس داده های CoinMarketCap، AAVE، توکن حاکمیت پروتکل اعطای وام غیرمتمرکز آوه، در 24 ساعت گذشته 7.92% کاهش یافته است و در زمان انتشار این مقاله با قیمت 214.77 دلار معامله می شود.

ماه گذشته، این پروتکل با عرضه Aave V3 (آوه نسخه 3) شاهد به روزرسانی عمده ای بود که مجموعه ای از ویژگی های جدید از جمله قابلیت های بین زنجیره ای، سولوشن های مقیاس گذاری لایه 2 و کاهش هزینه های گس را اضافه نمود.

این به روزرسانی قیمت آوه را به سطوحی که از ابتدای ژانویه مشاهده نشده بود، ارتقا داد و این توکن در 1 آوریل به 259 دلار افزایش یافت.

گرچه در حال حاضر، شرایط تغییر کرده است.

در همین حال، بیت کوین در روز گذشته 2.91% کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 45311 دلار معامله می شود، در حالی که اتریوم در مدت مشابه 4.92% سقوط کرد و به قیمت 3344 دلار رسید.

 

منبع: decrypt

401-0122-09-01660

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید