سه شنبه , تیر 7 1401
تیتر خبرها
پلتفرم پاداش رمزارز اترنال

پلتفرم پاداش رمزارز اترنال، فروش در پنکیک سواپ را راه اندازی کرد

اترنال (Ethernal)، اولین توکن دیفای مبتنی بر جامعه برای ایجاد پاداش در قالب رمزارزهای اصلی، فروش توکن خود را در پنکیک سواپ راه اندازی کرد.

برای اولین بار، به لطف طراحی ابتکاری قرارداد هوشمند اترنال، استیکینگ دیفای و سایر پاداش ها در قالب رمزارز منتخب کاربر (BTC، ETH، SHIB، سایر توکن های BEP-20) قابل دسترسی خواهد بود. توکن های ETHFIN، توکن یوتیلیتی و استیکینگ برای اترنال، را می توان با استفاده از هر تعداد توکن BEP-20 در پلتفرم راه اندازی دیفای پنکیک سواپ خریداری نمود و انتظار می رود در آینده نزدیک به عنوان بخشی از نقشه راه این پروژه در صرافی های مرکزی مختلف در دسترس باشند.

در حالی که هدف اولیه اترنال ارائه درآمد غیرفعال به هولدرهای آن است، این پروژه قصد دارد تا به یک اکوسیستم کامل گسترش یابد و برنامه هایی را برای معرفی چندین ویژگی در آینده نزدیک دارد. این پروژه قصد دارد بازخوردهای جامعه را در طول توسعه خود مد نظر قرار دهد و یک طرح کلی برای نحوه برخورد با موضوعات توزیع پاداش، امنیت لیکوئیدیتی و حاکمیت آینده ایجاد کرده است.

گسترش پاداش های رفلکشن 

پروژه اترنال به دنبال ایجاد توکن با استفاده از سیستم پاداش «رفلکشن» است، که در آن کاربران با هولد توکن، بخشی از تمام کارمزدهای تراکنش را دریافت می کنند. اترنال این کار را با توسعه یک عملکرد قرارداد هوشمند نوآورانه انجام می دهد که برای اولین بار به کاربران اجازه می دهد تا در قالب هر رمزارز اصلی که انتخاب می کنند، پاداش دریافت نمایند. این تیم قصد دارد برای اطمینان از کاربری مداوم، پاداش ها و ارزش گذاری، به راه اندازی قابلیت های جدید و تلاش های بازاریابی به صورت منظم بپردازد.

برخی از ویژگی های آتی که توسط اترنال راه اندازی می شوند عبارتند از مکانیسم های حاکمیتی که کاربران را قادر می سازد در تصمیم گیری های پروژه به اظهار نظر بپردازند، یک بازار NFT بین زنجیره ای که در آن کاربران می توانند به خرید، فروش، ضرب، و نمایش NFT‌ های خود بپردازند، و یک DEX کامل با امکان ییلد فارمینگ. همه ویژگی ها از طریق توکن اترنال به هم متصل می شوند و جریان های درآمدی را که قبلاً کشف نشده‌اند برای هولدرهای توکن و شرکت کنندگان پلتفرم ایجاد می کنند.

درباره اترنال

اترنال یک توکن بخش مالی غیرمتمرکز (دیفای) مبتنی بر جامعه می باشد که از پایه در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) طراحی شده است. این توکن یک عملکرد رفلکشن نوآورانه و تمرکز بر رشد مداوم و پایدار را ارائه می دهد. پروژه اترنال به طور رسمی در 25 اکتبر توسط یک تیم مستقر در نیویورک و فلوریدا (با مشارکت کنندگانی در پراگ، لیسبون، دهلی نو، و غیره) راه اندازی شد. توسعه دهندگان این پروژه، چندین سال تجربه در محیط بلاکچین و برخی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در جهان را دارند.

تیم پشتیبان این پروژه بیش از همه آرزوی ایجاد یک اکوسیستم پاداش بهینه را دارد که بهترین بخش های رمزارزهای محبوب را ترکیب می کند و در عین حال شکلی جدید و منحصر به فرد از ارزش را ایجاد می نماید.

درباره فروش توکن

برای شرکت در فروش اولیه ETHFIN، توکن یوتیلیتی و استیکینگ اکوسیستم اترنال، می توانید به صفحه فروش توکن در پنکیک سواپ مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های اترنال، فروش توکن ETHFIN یا مطالعه وایت پیپر پروژه، لطفاً از وب سایت آنها بازدید کنید. برای اطلاع از آخرین به روزرسانی های اترنال، آنها را در توئیتر دنبال کنید یا به گروه تلگرام بپیوندید.

 

 

منبع: cryptopotato

400-0842-09-01338

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید