جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
کوین سواپ اسپیس

کوین سواپ اسپیس، اولین صرافی غیرمتمرکز برای خریدهای مستقیم رمزارز در هرگونه کیف پول غیرکاستدی از طریق رمپ نتورک

کوین سواپ اسپیس (CoinSwap Space) که یک صرافی غیر متمرکز در زنجیره هوشمند بایننس می باشد، از ادغام با رمپ (Ramp) خبر داد که به واسطه آن، مشارکت در دیفای تسهیل خواهد گردید.

رمپ، یک مسیر ورودی فیات است که نیازی به بارگذاری اثبات آدرس توسط مشتری ندارد. این مشارکت به کاربران اجازه می دهد تا از طریق کارت اعتباری یا انتقال بانکی، رمزارز را از طریق کوین سواپ اسپیس مستقیماً در متامسک یا سایر کیف پول های خود خریداری کنند. کوین سواپ اولین DEX است که این نوع خریدهای رمزارز را مستقیماً از طریق رمپ در کیف های غیرکاستدی اجرا می کند و این مشارکت، تعهد صرافی مذکور را در زمینه گسترش دسترسی سرمایه گذاران خرد به عرصه دیفای نشان می دهد.

این مشارکت، جدیدترین مورد از فهرست ابزارهای فراوانی است که کوین سواپ با تمرکز بر ساده سازی فرآیندهای دیفای منتشر کرده است.

کوین سواپ اسپیس، مجموعه ای از ابزارهای دیفای است که به کاربران اجازه می دهد تا از طریق یک پروتکل ساده در تعداد بیشماری از عملکردهای دیفای مختلف شرکت کنند. با استفاده از کوین سواپ، کاربران می توانند سرمایه را به استخرهای لیکوئیدیتی، توکن های استیک و ییلد فارم که همگی در یک رابط کاربری آسان قرار گرفته اند، اضافه کنند. به لطف کارآیی BSC، کوین سواپ قادر است این فرآیندها را با هزینه تراکنش بسیار کم ارائه دهد. کوین سواپ حتی نسبت به DEX های اصلی BSC، هزینه های بسیار پایینی دارد و 20% کمتر از بزرگترین DEX زنجیره هوشمند بایننس یعنی پنکیک سواپ، شارژ اعمال می کند.

کوین سواپ اولین پروتکل سواپ غیر متمرکز است که یک مسیر ورودی فیات را به عنوان بخشی از سرویس خود ادغام می کند. این ادغام جدید خلاقانه با رمپ به سواپ کنندگان کوین سواپ اجازه می دهد تا بدون نیاز به صرافی متمرکز، فیات را مستقیماً به توکن های رمزارز منتقل کنند. سازگاری با دنیای غیر متمرکز می تواند برای سرمایه گذاران جدید پیچیده باشد. رمپ، دسترسی ساده به دیفای را حتی برای کسانی که نسبتاً با فرآیندهای مرتبط با آن آشنا نیستند فراهم می کند.

رمپ به عنوان یک ویجت ساخته شده در رابط کوین سواپ، فعالیت خواهد کرد. تبدیل فیات به رمزارز در سایت اپراتور انجام می شود، به این معنی که تراکنش به طور کامل توسط رمپ هدایت می شود. با این حال، همه اینها بدون نیاز کاربر به ترک برنامه کوین سواپ انجام می شود.

رمپ به عنوان یک مسیر ورودی فیات ثبت شده، گاهی از کاربران درخواست می کند تا اطلاعات شناخت مشتری را تکمیل کنند. ترکیب سرویس شناخت مشتری با صرافی غیر متمرکز یک مفهوم کاملاً جدید است و مدتی زمان می برد تا به آن عادت کرد، به ویژه برای سرمایه گذارانی که ویژگی ناشناس بودن رمزارز را ارزشمند می دانند. با این حال، این همچنین نشانه تغییر در فلسفه ای است که در حال حاضر رمزارز و دیفای در حال انجام آن هستند.

حوزه رمزارز از دیرباز چیزی شبیه به یک غرب وحشی بوده است. جایی که در آن مردم می توانستند مقادیر زیادی پول را به طور کاملاً ناشناس و عاری از هرگونه مقررات جابجا کنند. اگرچه رسانه ها در مورد موضوع جرائم در حوزه رمزارز اغراق می کنند، اما در عین حال اقلیت قابل توجهی وجود دارند که از رمزارز برای مخفی کردن فعالیت های غیرقانونی استفاده می کنند.

از آنجا که رمزارزها بسیار رایج تر شده اند و مؤسسات شروع به سرمایه گذاری در این عرصه کرده اند، لازم است که شفافیت و مشروعیت بیشتری در این فضا وجود داشته باشد. ادغام هایی مانند رمپ و کوین سواپ بخشی از آینده رمزارزها است که در آن قدرت غیرمتمرکزسازی بلاکچین با شفافیت ترکیب شده و فضا را برای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ ایمن می کند.

شایان ذکر است که کوین سواپ کاملاً غیرمتمرکز است و نیازی به ثبت نام یا شناخت مشتری ندارد. تنها سرمایه گذارانی که مایل به استفاده از فرآیند آنبوردینگ رمپ هستند باید اطلاعات هویت خود را در اختیار رمپ قرار دهند.

کوین سواپ بر اساس ایده گسترش دسترسی همگانی به دیفای ساخته شده است. ادغام با رمپ یکی از موانع را از بین می برد و حتی برای بی تجربه ترین سرمایه گذاران نیز روند را ساده می کند. با تبدیل شدن دیفای به جریان اصلی، بسیار مهم است که پروتکل ها به سمت جریان اصلی هدف گذاری شوند. ادغام با رمپ، کوین سواپ اسپیس را در موقعیتی قرار می دهد که شرایط را برای موجی از کاربران جدید دیفای که با حرکت رمزارز به سمت پذیرش انبوه وارد این فضا می شوند، آماده کند.

درباره فضای کوین سواپ

کوین سواپ اسپیس مجموعه ای از سرویس های دیفای است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. برترین ویژگی آن این است که دارای یک صرافی غیر متمرکز می باشد که بر اساس مدل بازارساز خودکار (AMM) ایجاد شده است و کمترین هزینه را در BSC ارائه می کند. کاربران کوین سواپ می توانند با استفاده از سرمایه استیکینگ و فارمینگ، توکن CSS ضدتورمی را به دست آورند. کاربران همچنین از ویژگی مسیریابی هوشمند بهره می برند که بیشترین میزان بازده و کمترین اسلیپج موجود را تضمین می کند.

درباره رمپ

رمپ یکی از اولین مشاغل دارایی رمزارز ثبت شده در انگلستان است و همچنین اولین شرکت رمزارز می باشد که مجوز بانکداری باز را در اتحادیه اروپا دریافت کرده است. رمپ، زیرساخت های منطبق با قانون ایجاد می کند که زیرساخت های بانکداری سنتی را به آینده بلاکچین غیر متمرکز متصل می کنند.

 

 

منبع: dailyhodl

400-0574-09-01165

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید