پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
کوین سنتر

کوین سنتر، وزارت خزانه داری ایالات متحده را به اتهام جاسوسی مالی به دادگاه می کشاند

کوین سنتر (Coin Center) شکایتی علیه وزارت خزانه داری در دادگاه منطقه فدرال تنظیم کرد که اجرای دستور گزارش ماده 6050I را به چالش می کشد.

کوین سنتر، یک گروه حمایت از بلاکچین غیرانتفاعی مستقر در واشنگتن، شکایتی علیه وزارت خزانه داری ایالات متحده به اتهام ارائه اصلاحیه غیرقانونی در لایحه زیرساخت های بحث برانگیز تنظیم کرد.

اطلاعات دعوای حقوقی کوین سنتر در مورد شاکیان و متهمان

اطلاعات دعوای حقوقی کوین سنتر در مورد شاکیان و متهمان. منبع: پرونده: 5:22-cv-00149-KKC

دن کارمان، کوین سنتر، ریموند والش، شرکت صنایع آرام، مرکز سکه، ریموند والش، شرکت صنایع Quiet

شاکیان

جانت یلن، در سمت رسمی خود به عنوان وزیر خزانه داری؛ وزارت خزانه داری ایالات متحده؛ چارلز رتیگ، در سمت رسمی خود به عنوان کمیسر خدمات درآمد داخلی؛ خدمات درآمد داخلی؛ مریک گارلند، دادستان کل، در سمت رسمی خود؛ ایالات متحده آمریکا،

متهمان

کوین سنتر در یک اعلامیه رسمی، از شکایت خود علیه وزارت خزانه داری در دادگاه منطقه فدرال خبر داد که اجرای دستور گزارش ماده 6050I در قانون سرمایه گذاری زیرساخت و مشاغل را به چالش می کشد. در این دادخواست آمده است:

«در سال 2021، رئیس جمهور بایدن و کنگره یک دستور گزارش مالیاتی ناشناخته را اصلاح کردند. اگر این اصلاحیه اجرایی شود، یک رژیم نظارت گسترده بر افراد عادی آمریکایی تحمیل خواهد کرد.»

اصلاحیه 6050I افراد و مشاغل را ملزم می کند که اطلاعات مربوط به تمام تراکنش های ورودی به ارزش 10000 دلار یا بیشتر را گزارش دهند که شامل نام فرستنده، تاریخ تولد و شماره تامین اجتماعی است.

کوین سنتر، در اطلاعیه خود، به چگونگی تأثیر این اصلاحیه بر کل جامعه رمزارز، از جمله سازمان های غیردولتی که کمک های مالی ناشناس دریافت می کنند و هنرمندان توکن غیرقابل تعویض (NFT) که باید اطلاعات شخصی مشتریان خود را به دولت فاش کنند، پرداخت.

در اولین ادعای شکایت، کوین سنتر ادعا کرد که هدف 6050I جمع آوری اطلاعات در مورد اشخاص ثالث نیست، بلکه بیشتر بر اطلاعات مربوط به عموم مردمی که در تراکنش های رمزارز شرکت می کنند تمرکز دارد.

این شرکت با اشاره به حکم دادگاه عالی که دولت را از مجبور کردن سازمان ها به نگهداری و گزارش لیست اعضای خود منع می کند، اضافه کرد: «ادعای دوم در مورد آزادی انجمن ما است.»

در پایان، کوین سنتر از جامعه رمزارز جهت حمایت استمداد نمود و بیان کرد:

«ما در حال بررسی افزودن شاکیان دیگری به این شکایت هستیم، بنابراین اگر با این توضیحات مطابقت دارید و علاقه مند هستید، لطفاً با ما تماس بگیرید.»

هفته گذشته، در 7 ژوئن، کوین تلگراف با یک کپی لو رفته از پیش نویس لایحه ایالات متحده در مورد رمزارزها در توئیتر مواجه شد.

بررسی های بیشتر، نگرانی های ناظران را در مورد حفاظت از کاربر در سراسر اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (دیفای)، استیبل کوین ها، سازمان های خودمختار غیرمتمرکز (DAO ها) و اکوسیستم های صرافی رمزارز نشان داد.

 

 

منبع: cointelegraph

400-0347-09-01806

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری توسط Binance Labs

Binance Labs صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری را برای تقویت بلاکچین، وب 3 و فناوری های ارزش آفرین راه اندازی می کند

نکات اصلی: Binance Labs یک صندوق سرمایه گذاری جدید 500 میلیون دلاری را با حمایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید