شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها
چین لینک

چین لینک، یرن فایننس و آوه: چرا حرکت بیشتری برای این کوین ها انتظار می رود

هنگامی که بیت کوین، بزرگترین رمزارز جهان، در نمودارهای قیمت به زیر 40000 دلار رسید، میزان خاصی از بدبینی و نگرش نزولی در ذهن بسیاری نقش بست. در واقع، این چیزی فراتر از یک تفکر بود، و به زودی بسیاری از سرمایه گذاران تسلیم شده و به فروش گسترده ای در ماه مه دامن می زنند.

این برگشت روند همچنین به برخی گمانه زنی ها در این مورد انجامید که آیا سرانجام روند گاوی بازار رمزارز ادامه خواهد یافت یا خیر. با این حال، اکثریت همچنان به این مفهوم پایبند هستند كه این صرفاً یك وقفه موقت است و طرفداران امیدوارند كه بیت کوین در پایان سال بتواند تا 100 هزار دلار صعود كند.

مایکل ون د پوپه، معامله گر محبوب، یکی از همین افراد است. این تحلیلگر در ویدیوی اخیر خود قاطعانه اظهار می کند که باور ندارد بازار گاوی به پایان رسیده باشد.

«من اعتقاد ندارم که ما در یک [بازار خرسی] باشیم. من فکر می کنم این فقط یک اصلاح سخت است.»

اکنون، در حالی که بیشتر پیش بینی ها برای آنچه که در سال 2021 انتظار می رود متمرکز بر چگونگی عملکرد بیت کوین است، این پرسش مطرح است که وضعیت آلتکوین ها چگونه خواهد بود؟ اغلب اوقات، قیمت آنها با عملکرد بزرگترین رمزارزهای جهان یعنی بیت کوین و اتریوم مرتبط است. در حالی که در چند ماه گذشته جنبش مستقلی از سوی آنها مشاهده شده است، چنین «جدا سازی» هرگز پایدار نبوده است.

در همان متن، پوپه پیش بینی کرد که گام بعدی برای مواردی مانند یرن فایننس، آوه و چین لینک چه خواهد بود. به گفته این معامله گر نمودارهای این آلتکوین ها شاهدی بر این واقعیت است که،

«کل بخش دیفای برای موج بزرگ بعدی بسیار محبوب خواهد شد.»

به گفته پوپه، یرن فایننس و آوه هر دو موفق شدند وضعیت خود را در نمودارهای قیمت به خوبی و به طور پیوسته بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه و 200 روزه حفظ نمایند. به ویژه یرن فایننس در وضعیت خوبی قرار داشت، زیرا به نظر می رسید که از زمان ریزش کل بازار در اواسط ماه مه، کف های بالاتر و اوج های بالاتری را ثبت نموده است.

نمودارهای چین لینک نیز وضعیت مشابهی را نشان می دهند، در حالی که پرایس اکشن این اوراکل کوین حاکی از آن است که «اساساً، هیچ چیز برای آلتکوین های بازار تغییر نکرده است.» مانند موارد مذکور، لینک نیز بالاتر از میانگین های متحرک خود قرار داشته است و در چند روز گذشته مجموعه ای از کف های بالاتر و اوج های بالاتر را تجربه کرده است.

علاوه بر این، به نظر می رسد حجم جفت های معاملاتی لینک با بیت کوین به سطحی رسیده است که آخرین بار قبل از ریزش بازار مذکور دیده شده بود. این بدان معنی است که لینک در موقعیت بسیار خوبی برای رشد نمودارهای قیمت در کوتاه مدت قرار دارد.

تا آنجا که به چین لینک مربوط می شود، به نظر می رسد سایر معیارهای زنجیره ای نیز ادعای ارائه شده در بالا را تأیید می کنند.

این نکته را در نظر بگیرید – از نظر تاریخی، هر زمان که لینک یک کف محلی را لمس کرده است، چین لینک شاهد جهش در ورودی های صرافی و سپرده های فعال روزانه بوده است. چنین ماجرایی در 23 ماه مه نیز اتفاق افتاد. با این حال، وقتی از نقطه نظری دورتر به این مورد نگاه می کنیم، مشهود است که به طور سنتی، جهش های مشابه با پرایس اکشن صعودی چشمگیری همراه بوده اند.

one

سرانجام، همانطور که در گزارش اخیر سنتیمنت آمده است،

« الگوی MVRV در بازه 30 روزه، پس از اینکه بیشترین افت از سپتامبر 2020 را در کف اخیر مشاهده کرد، هنوز در منطقه کم ارزش قرار دارد. این خوب است زیرا MVRV سی روزه به طرز گسترده ای آرام می شود، و ریسک کمتر و انتخاب های کف ایده آلی را ارائه می کند.»

two

در اینجا، لازم به ذکر است که پوپه این کوین های دیفای و اوراکل را به عنوان آلت هایی قلمداد می کند که می توانند بازدهی 5 یا 10 برابری را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان بیاورند. اگرچه این یک اظهارنظر کاملاً خوش بینانه می باشد، اما مسلم است که یرن فایننس، لینک و آوه ممکن است به زودی روند وارونه ای را بپیمایند.

 

 

منبع: ambcrypto

400-0317-09-00976

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید