جمعه , بهمن 1 1400
NFT، تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز و ترا

آیا این توکن های NFT برای مدت طولانی توجه معامله گران را به خود جلب خواهند کرد؟ تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز و ترا

چیلیز (Chiliz) در سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را برای حمایت از تیم های ورزشی حرفه ای معامله کنند. این پلتفرم در درجه اول زیرساختی است که از نهادهای ورزشی و سرگرمی برای کسب درآمد از مخاطبان خود توسط سولوشن های مبتنی بر بلاکچین پشتیبانی می کند. بررسی نمودار چهار ساعته چیلیز نشان می دهد که بدون شک بازیابی این کوین پس از سقوط 4 دسامبر چندان قابل توجه نبوده است.

نمودار چهار ساعته CHZ/USD

نمودار چهار ساعته CHZ/USD

CHZ در زمان انتشار مقاله با قیمت 0.270 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 11.6% کاهش ارزش را تجربه نموده است. از زمان سقوط، قدرت خرید چیلیز نتوانست دوباره احیا شود. این توکن در این سطح قیمت، در پایین ترین حد چند ماهه معامله می شود. اولین مقاومت پیش روی این کوین در سطح 0.298 دلار قرار دارد، در حالی که سطوح دیگر شامل 0.344 دلار و 0.418 دلار می باشند. نکته حائز اهمیت برای این توکن آن است که بتواند از مرز 0.418 دلار عبور کند تا بتواند یک رالی را پیش ببرد.

شاخص قدرت نسبی پایین تر از خط میانه قرار دارد که نشان می دهد تعداد فروشندگان بیشتر است. بررسی حجم تعادلی نیز حاکی از آن است که فشار فروش بالا بوده در حالی که فشار خرید همچنان در بازار با مشکل مواجه است.

بر همین اساس، جریان پول چایکین نیز زیر خط صفر قرار دارد که به معنای کاهش جریان ورودی سرمایه می باشد.

نمودار چهار ساعته LUNA/USD

نمودار چهار ساعته LUNA/USD

ترا (Terra) در روز گذشته شاهد کاهش 11.2 درصدی در نمودار خود بود و به قیمت 54.29 دلار رسید. پس از افزایش قیمت ها در ماه نوامبر، خریداران ازدحام کردند، اما این کوین نتوانست برای مدت طولانی حرکت خود را حفظ کند. در هفته گذشته، LUNA کانال نزولی کاملی را به معرض نمایش گذاشت که نشان دهنده کاهش قیمت ها بود. ادامه سقوط به زیر قیمت فعلی، آن را به نزدیکی 46.90 دلار و سپس 36.44 دلار سوق می دهد.

در نمودار، قیمت های LUNA در بالای خط میانگین متحرک ساده 20 روزه قرار دارند که نشان می دهد فروشندگان نسبت به خریداران در بازار برتری دارند. در همین راستا، قدرت خرید بسیار پایین باقی مانده است و LUNA وارد محدوده اشباع فروش شده است.

نوسانگر مهیب، هیستوگرام های قرمز رنگ را به نشانه پرایس اکشن نزولی نشان می دهد. اگر LUNA بتواند از دو مرز مقاومت 54.44 دلار و 62.92 دلار عبور کند، این کوین می تواند دوباره سطح قیمت 66.65 دلار و در نهایت سطح قیمت 76.17 دلار را تست کند.

 

 

منبع: coingape

400-0954-09-01422

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید