یکشنبه , آذر 7 1400
Cadalabs

Cadalabs آخرین مرحله فروش توکن Cala را با کمتر از 1 میلیون توکن برای فروش آغاز می کند.

Cadalabs مایل است از اعضای عمومی که از ابتدا تا کنون همراه ما بوده اند و کسانی که در فاز اول و دوم فروش توکن به ما پیوسته اند تشکر کند، ما می خواهیم به شما تبریک بگوییم که تا کنون ادامه داده اید و صمیمانه از حمایت و باور بی دریغ شما قدردانی می کنیم. Cadalabs با موفقیت توکن های Cala را بین شرکت کنندگان فاز اول و دوم توزیع کرده است.

تیم Cadalabs 25 میلیون توکن را برای فروش در مرحله پیش فروش اختصاص داد که این پروژه توانست با موفقیت 24 میلیون توکن را به فروش برساند و 1 میلیون توکن برای مرحله آخر باقی ماند.

درباره Cadalabs

CADALABS یک پلتفرم دیفای NFT مبتنی بر جامعه است که یک NFT Minting Dapp را در شبکه کاردانو ایجاد می کند تا مجموعه داران آثار هنری دیجیتال را قادر سازد آثار خود را به عنوان NFT ضرب کنند و آنها را به فروشندگان متصل می نماید تا در آینده به صورت یکپارچه معامله کنند. تیم CADALAB توکن یوتیلیتی خود را با نام توکن $CALA توسعه داد که جامعه را قادر می سازد در مسائل حاکمیتی شرکت کند. علاوه بر این، با هولد توکن CALA، کاربران می توانند سازندگان را تعدیل کنند، به پیشنهادات رأی دهند، توکن های خود را برای کسب درآمد استیک نمایند و بر آثار هنری برجسته نظارت داشته باشند. پروتکل CADALAB به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در صنعت توکن غیرقابل تعویض است و در این فرآیند به سازندگان محتوای دیجیتال، هنرمندان و مجموعه داران هنری کمک می کند تا بر روی یک پلتفرم دیجیتال با یکدیگر ملاقات کنند.

کاربرد توکن CADALABS (CALA)

* توکن ها به شکل های استیک شده و غیر استیک شده وجود خواهند داشت. توکن های استیک شده عملکرد پلتفرم را در اختیار کاربران قرار می دهند.

* ایجاد یک پلتفرم خودمختار دموکراتیزه (DAP)، که کاربران را قادر می سازد تا در تصمیمات سازمانی شرکت کنند و نقشه راه محصول را شکل دهند.

* هولدرها را قادر می سازد تا کالاها، محتوا و خدمات فیزیکی و مجازی را در یک بازار غیرمتمرکز خریداری کنند.

* به سازندگان محتوای دیجیتال که ارزش قابل سنجش تولید می‌کنند پاداش می دهد، که با اجماع جامعه تعیین می شود.

* درآمد تبلیغات را با کاربرانی که به دیدن تبلیغات می پردازند به اشتراک می گذارد. با استیک توکن های بیشتر، کاربران می توانند بخش بیشتری از درآمدی را که تولید می‌کنند به دست آورند.

پرداخت برای تأیید پروفایل:

ویژگی های اکوسیستم Cadalabs

* ایجاد شده برای سازندگان دیجیتال: CADALAB پلی بین سازندگان هنر سنتی و فناوری بلاکچین ایجاد می کند.

* سهولت استفاده: اکوسیستم CADALAB کاملاً کاربرپسند خواهد بود، به طوری که هر فرد خلاقی می تواند NFT خود را تولید کرده و بفروشد.

* صرافی غیر متمرکز CADALAB: صرافی خودکار غیرمتمرکز که بین هر ارزی طراحی شده است.

* استیک و کسب درآمد (به زودی): با CADALAB، کاربران همچنین می توانند به استیک و کسب جوایز بپردازند.

* بهینه شده برای مقیاس پذیری: اکوسیستم Cadalabs ساده و شفاف خواهد بود و همیشه امنیت را برای کاربران فراهم خواهد نمود.

نحوه شرکت در فاز سوم فروش توکن Cadalabs

فاز سوم فروش توکن CALA برای سرمایه گذاران علاقه مند و اعضای عمومی جهت خرید و تبدیل شدن به پذیرندگان اولیه در حال انجام است.

 

 

منبع: cryptomode

400-0903-09-01371

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

هدف این پروپوزال، ارائه سولوشن کوتاه مدت برای مشکل هزینه های بالای گس لایه 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید