سه شنبه , بهمن 11 1401
تیتر خبرها
NFT

برجسته ترین پلتفرم های NFT کدامند؟

1. OPENSEA

OpenSea یک بازار دیجیتال برای خرید و فروش اقلام مختلف در قالب NFT ها است. این پلتفرم افراد را قادر می سازد تا کلکسیون های شخصی شده را در وب غیرمتمرکز راه اندازی و توکنیزه نموده و در معرض دید عموم قرار دهند. جدای از اینها، این یک بازار عمومی و همتا به همتا برای NFT هایی است که به طیف گسترده ای از دسته بندی ها مانند هنر دیجیتال، موسیقی، نام های دامنه، ورزش و سایر کالکتیبل ها تعلق دارند. بیش از 3 میلیون آیتم در این پلتفرم وجود دارد و رمزارزهایی مانند اتریوم برای تراکنش ها استفاده می شود. OpenSea توسط نهادهایی مانند YCombinator، Coinbase، Blockchain Capital و غیره پشتیبانی می شود.

  1. RARIBLE

Rarible یک بازار چند زنجیره ای جامعه محور برای NFT ها است. این پلتفرم امکان ایجاد، فروش و جمع آوری کالکتیبل های دیجیتال فکری لیکوئید را در قالب توکن ها در چندین بلاکچین فراهم می کند. این پلتفرم از بلاکچین هایی مانند اتریوم و فلو پشتیبانی می کند که کارمزدی را برای استخراج، خرید و فروش محصولات دیجیتال ایجاد شده دریافت می کنند. این پلتفرم همچنین $RARI را که یک توکن حاکمیتی DAO می باشد، منتشر می کند.

  1. SUPERRARE

SuperRare یک پلتفرم دیجیتال انحصاری برای خرید و فروش NFT های متعلق به هنرمندان برتر کره زمین است. این یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که در آن افراد می توانند در مبادله کالکتیبل های هنری رمزارز توکنیزه شرکت کنند. این آثار هنری متعلق به برخی از هنرمندان برتر در سراسر قاره ها هستند و آثار منحصر به فرد و تک نسخه ای می باشند. SuperRare به عنوان محل ملاقات مشترک هنرمندان و هنردوستان عمل می کند، جایی که آنها می توانند آثار توکنیزه را از طریق یک رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا لیست کرده و خریداری کنند. این پلتفرم توسط سرمایه گذاری های افرادی مانند مارک کوبان و ناوال راویکانت و سایرین پشتیبانی می شود.

  1. MINTABLE

Mintable بازاری برای ایجاد و فروش دارایی های دیجیتال به شکل های توکنیزه است. این پلتفرم به عنوان یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز عمل می کند و از فناوری بلاکچین اتریوم استفاده می کند. همچنین، هنرمندان و سازندگان را قادر می سازد تا آثار خود را به NFT تبدیل کرده و آنها را به خریداران آتی در پلتفرم بفروشند. Mintable طیف گسترده ای از دسته بندی ها را – از موسیقی گرفته تا ورزش – ارائه می دهد تا در هنگام ایجاد یا خرید NFT بتوانید از میان آنها انتخاب کنید.

 

منبع: app.coingape

400-1205-09-01578

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید