شنبه , مهر 1 1402
تیتر خبرها
گاوهای بیت کوین

چگونه گاوهای بیت کوین می توانند سپتامبر را به یک ماه خاطره انگیز تبدیل کنند

بیت کوین پس از کلوز کندل ماهانه آگوست در حدود 47150 دلار در شب گذشته، اکنون در محدوده قیمت 48500 دلار معامله می شود. هر کلوز ماهانه به یادماندنی است، اما گاوها این فرصت را دارند که ماه سپتامبر را به ماه خاطره انگیزی تبدیل کنند.

داده های قبلی درباره پرایس اکشن این ماه حاکی از آن است که سپتامبر از نظر تاریخی برای گاوها زمان مناسبی نبوده و به نفع خرس ها بوده است. بنابراین در ادامه چه روندی اتفاق خواهد افتاد – صعودی یا نزولی؟

از آغاز پیدایش بیت کوین، خرس ها مالک ماه سپتامبر بوده اند

رمزارز برتر همچنان بسیار پایین تر از اوج تاریخی خود یعنی 65000 دلار که در اوایل سال جاری به ثبت رسید، به سر می برد. اما سپتامبر می تواند شاهد رکورد جدیدی باشد.

در حال حاضر، شرایط به نفع خرس ها است که 66% از کندل های ماهانه سپتامبر را از زمان آغاز پیدایش بیت کوین با رنگ قرمز کلوز کرده اند. در مقابل، گاوها توانسته اند فقط سه مورد از 12 کندل را سبز کلوز کنند، در حالی که کندل ماهانه فعلی بلاتکلیف است.

تسلط خرس ها بر بیت کوین

خرس ها در طول تاریخ بر بیت کوین مسلط بوده اند | منبع: BLX در TradingView.com

در گذشته، آخرین سپتامبر هر بازار گاوی قرمز بوده است، که این امر شانس کلوز ماهانه قرمز را بیشتر می کند. با این حال، تکنیکال ها، فاندمنتال ها و احساسات صعودی همگی چیز دیگری را نشان می دهند.

چگونه گاوها می توانند کندل ماهانه را به شکلی خاطره انگیز کلوز کنند

با افزایش سیگنال های بیشتر به نفع خرس ها، LMACD ماهانه به رنگ قرمز باز شده است. این دومین ماهی است که این اندیکاتور به رنگ قرمز باز می شود، اما در طول ماه بحرانی آگوست گاوها توانستند از کلوز قرمز هیستوگرام جلوگیری کنند.

این باز شدن ماهانه با رنگ قرمز، با یک کراس اور نزولی از دو میانگین متحرک همراه است که در گذشته موجب آغاز بازارهای گسترده خرسی شده است.

BTC/USDT

حرکت ماهانه در بن بست بحرانی قرار دارد | منبع: BTCUSDT در TradingView.com

کلوز قرمز سپتامبر همراه با کراس اور نزولی می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که رمزارزها به زودی دوباره سقوط خواهند کرد. با این حال، نمایش قدرت از سوی گاوها می تواند از کراس اور نزولی جلوگیری کند، و سیگنال های نزولی تمایل به انتشار مقادیر زیادی انرژی صعودی دارند.

به عنوان مثال، هنگامی که فروش TD Sequential آغاز می شود، شاهد برخی از بزرگترین حرکت ها در تاریخ روند صعودی بیت کوین هستیم. نمودار بالا این موضوع را با شمارش 13، 8 و 9 نشان می دهد، که همه آنها «کامل» هستند، اما پرایش اکشن نزولی را نشان ندادند.

Plan B، خالق مدل موجودی به جریان اخیراً 47000 دلار را به عنوان قیمت پایه بیت کوین برای ماه آگوست اعلام کرد. در ماه سپتامبر، قیمت اعلام شده توسط آنها 43000 دلار بود. با این حال، برای جلوگیری از کراس اور نزولی در LMACD ماهانه، رمزارز برتر باید ماه سپتامبر را با بیش از 50000 دلار کلوز نماید.

سپتامبر از لحاظ تاریخی با بیت کوین مهربان نبوده و خرس ها را ترجیح داده است. سپتامبر امسال چگونه کلوز می شود؟

– تونی «گاو نر» اسپیلوترو (@tonyspilotroBTC) 1سپتامبر 2021

 

منبع: bitcoinist

400-0628-09-01195

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید