شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها
BTCST

بایننس قصد دارد توکن های BTCST مبتنی بر هش ریت جدید خود را تقسیم و در بلاکچین ترون راه اندازی کند

از آنجا که ردیت، انتشار پست درباره ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است، سرمایه گذاران رمزارز به دنبال روش های دیگری برای سرمایه گذاری در این دارایی محبوب هستند. این امر باعث شده است که سرمایه گذاران به سمت توکن هایی غیر از بیت کوین سرازیر شوند. اینها شامل رسانه های دیجیتال و قطعات هنری در قالب NFT ها، یا توکن های غیرقابل تعویض و افزایش نجومی آلت ها است.

در همین حال، WallStreetBets که اکنون سیاست «بدون رمزارز» را اتخاذ نموده است، اکنون از منشن های ماینرهای رمزارز اشباع شده است. دو ماینر بیت کوین که از طریق این انجمن مورد توجه خاص قرار گرفته اند عبارتند از RIOT که نماد Riot Blockchain Inc است و MARA یا Marathon Digital Holdings Inc – هر دوی این ماینرها در سال گذشته بیش از 7600% سود داشته اند که باعث می شود افزایش 10 برابری بیت کوین در همه جا قابل مشاهده باشد.

چگونه می توان به این ماینرها دسترسی داشت؟

روش دیگری که برای دستیابی به این شرکت های ماینینگ فعال وجود دارد، از طریق پروژه جدید Binance LaunchPool می باشد که توسط توکن BTCST طراحی شده است.

در واقع ماینرها در حال استاندارد سازی هش ریت های خود هستند، که به سادگی تجمیع قدرت محاسباتی ماینینگ و پردازش تراکنش ها است. سپس این اعداد توکنیزه شده و به دارایی قابل معامله تبدیل می شوند.

توکن BTCST که در بلاکچین ترون در اینجا https://app.btcst.finance در ساعت 09:00 صبح 15 مارس (SGT) راه اندازی شد، 12% از ماینرهای برجسته در جهان را در نظر می گیرد و یک روش کاملاً منحصر به فرد برای سرمایه گذاری در عرصه رمزارزها را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد بدون اینکه آنها مجبور باشند خودشان به رمزارزها دسترسی داشته باشند.

شما همچنین می توانید در این توکن سرمایه گذاری کنید و سپس آن را برای پروژه های آینده در داخل پلتفرم بایننس استیک نمایید، و بدین ترتیب می توانید به صورت منفعلانه در ازای دارایی های خود سود کسب کنید. Binance LaunchPool ترون را به دلیل عملکرد پرسرعت و کارمزد کم شبکه آن انتخاب کرده است.

BTCST در ژانویه 2021 متولد شد و در چنین مدت کوتاهی شاهد حرکت قیمتی گسترده به سمت بالا بود. این توکن موفق شد طی تقریباً دو ماه به بیش از 533% سود دست یابد. قیمت ابتدایی این کوین 78 دلار بود و اکنون (در زمان نگارش مقاله) تقریباً 416 دلار ارزش دارد. این توکن با ارزش 218539988 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 29178198 دلار، قطعاً ارزش بررسی را دارد.

ماه گذشته جامعه به تصویب تقسیم توکن به نسبت 10: 1 رأی داد که منجر به کاهش ارزش هر توکن می شود اما در عین حال ارزش بازار را حفظ می کند. این امر می تواند باعث افزایش گردش و در نهایت ارزش هر توکن شود.

کاربران بایننس قیمت BTCST را در طول تقسیم مشاهده نخواهند کرد اما از 19 مارس شروع به پذیرش سپرده و برداشت می کنند و سپس معاملات اسپات جفت های BTCST را در همان روز بازگشایی می کنند.

این پروژه و توکن علاوه بر اینکه تاکنون در چنین مدت کوتاهی عملکرد فوق العاده ای در عرصه رمزارز داشته است، همچنین در آینده نیز بسیار تماشایی به نظر می رسد.

 

 

منبع: coingape

99-1260-09-00795

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید