جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
بایننس

بایننس با آلکمی پی برای ساخت بریج پرداخت همکاری می کند

چکیده

  • بایننس و آلکمی پی (Alchemy Pay) با یکدیگر مشارکت کرده اند تا بایننس پی (Binance Pay) را برای مرچنت های بیشتر در سراسر جهان به ارمغان بیاورند.
  • بایننس پی یک سولوشن پرداخت بدون تماس و بدون مرز است که در برنامه بایننس موجود است.
  • مرچنت هایی که با آلکمی پی کار می کنند شامل شاپیفای (Shopify) و اسیکس (Asics) هستند.

بایننس و ارائه دهندگان فناوری پرداخت رمزارز آلکمی پی در حال همکاری هستند تا بایننس پی را به شاپیفای، آلدو، و سایر مرچنت ها ارائه نمایند.

در 4 آگوست، بایننس و آلکمی پی مشارکت خود را برای کمک به ادغام چندین مرچنت بزرگ اعلام نمودند. این دو شرکت با استفاده از سولوشن های پرداخت هایبرید آلکمی پی و کیف پول بایننس پی، یک بریج پرداخت بین رمزارز و فیات ایجاد خواهند کرد.

بایننس پی به عنوان یک گزینه پرداخت رمزارز کاربر به کاربر بدون مرز که در برنامه بایننس تعبیه شده است عمل می کند. بایننس پی از ماه فوریه، هنوز در حال تست بتا بود. این ویژگی به کاربران امکان می دهد پرداخت های رمزارز را برای مرچنت ها ارسال کنند و بالعکس، و همچنین کنترل رایگان تراکنش های ارز دیجیتال را میسر می سازد. بایننس پی بیش از 40 رمزارز مختلف را به عنوان گزینه در اختیار مرچنت ها و مصرف کنندگان قرار می دهد.

سولوشن پرداخت هایبرید آلکمی پی

آلکمی پی به منظور ارائه پرداخت های هایبرید خود به طیف گسترده ای از مخاطبین، با مرچنت های متعدد همکاری می کند. این شرکت اظهار می کند که یکی از اولین شرکت هایی بوده است که گیت وی هایبرید فیات و ارز دیجیتال را برای مشاغل و مشتریان عرضه نموده است. آلکمی پی در حال حاضر در 18 کشور جهان و برای بیش از دو میلیون مرچنت قابل دسترسی می باشد. برخی از مشهورترین آنها عبارتند از شاپیفای، برند کفش کانادایی آلدو، Midwest Global Asia Taxi Services ، QFPay ، Pricerite ، Ce La Vi و Arcadier SaaS.

آلکمی پی در توئیتی درباره این خبر اظهار داشت: «پذیرش خدمات رمزارز و بلاکچین برای رشد پایدار این صنعت جوان بسیار مهم است.»

در بیانیه مطبوعاتی، جان تان، مدیرعامل آلکمی پی، خوش بینی خود را نسبت به همکاری با بایننس بیان کرد. «مشارکت آلکمی پی با بایننس برای کیف پول بایننس پی به طور قابل توجهی برنامه های کاربردی اصلی ما را در جهان رمزارز و فیات گسترش می دهد.» تان در ادامه در مورد تاریخچه آلکمی پی و چشم انداز آن برای آینده صحبت کرد.

آلکمی پی در سال 2018 توسط تیمی از اعضای باسابقه گیت وی پرداخت فیات با دید مشترکی برای ایجاد یک بریج کاربردی بین فیات و رمزارز تأسیس شد. این مدیرعامل افزود هنگامی که این تیم آلکمی پی را راه اندازی کرد، ارزش بازار رمزارز کمتر از یک دهم چیزی بود که امروز به آن تبدیل شده است.

 

 

 

منبع: beincrypto

400-0534-09-01126

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید