پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
راه اندازی صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری توسط Binance Labs

Binance Labs صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری را برای تقویت بلاکچین، وب 3 و فناوری های ارزش آفرین راه اندازی می کند

نکات اصلی:

  • Binance Labs یک صندوق سرمایه گذاری جدید 500 میلیون دلاری را با حمایت سرمایه گذاران نهادی پیشرو جهانی راه اندازی می کند.
  • صندوق جدید در پروژه هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که می توانند موارد استفاده از رمزارزها را گسترش دهند و به پذیرش فناوری های وب 3 و بلاکچین منجر شوند.
  • صندوق جدید در سه مرحله مختلف سرمایه گذاری خواهد کرد: اینکیوبیشن، سرمایه گذاری در مراحل اولیه و رشد در مراحل پایانی.

Binance Labs، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر و اینکیوبیشن بایننس، از راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جدید 500 میلیون دلاری خبر داد. این صندوق توسط سرمایه گذاران نهادی پیشرو جهانی مانند DST Global Partners و Breyer Capital پشتیبانی می شود. سایر صندوق های سهام خصوصی عمده، دفاتر خانوادگی و شرکت ها نیز به عنوان شرکای محدود در این صندوق مشترک شدند.

صندوق جدید در پروژه هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که می توانند موارد استفاده از رمزارزها را گسترش دهند و به پذیرش فناوری های وب 3 و بلاکچین منجر شوند.

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، گفت: «در یک محیط وب 3، ارتباط بین ارزش ها، مردم و اقتصاد ضروری است و اگر این سه مولفه برای ساخت یک اکوسیستم با هم ترکیب شوند، پذیرش انبوه فناوری بلاکچین و رمزارز را تسریع خواهد کرد. هدف این صندوق سرمایه گذاری که به تازگی راه اندازی شده است، کشف و حمایت از پروژه ها و بنیان گذاران با پتانسیل ایجاد و هدایت وب 3 در سراسر عرصه دیفای، NFT ها، بازی، متاورس، اجتماعی و غیره است.»

از سال 2018، Binance Labs در بیش از 100 پروژه از بیش از 25 کشور سرمایه گذاری و انکوبیت کرده است. پورتفولیوی آن شامل پروژه های پیشرو در صنعت مانند 1inch، Audius، Axie Infinity، Dune Analytics، Elrond، Injective، Polygon، Optimism، The Sandbox و STEPN می باشد.

Binance Labs در سه مرحله مختلف سرمایه گذاری می کند: اینکیوبیشن، سرمایه گذاری در مراحل اولیه و رشد در مراحل پایانی.

Binance Labs قصد دارد از طریق اینکیوبیشن، پروژه ها را با شبکه منابع، کارشناسان و مربیان بایننس مرتبط کند تا به آنها کمک کند توسعه و رشد موفق محصول را هدایت نمایند. Binance Labs برنامه اینکیوبیشن خود را به طور منظم اجرا می کند و در حال حاضر از گروه چهارم خود پشتیبانی می نماید.

سرمایه گذاری ها در مراحل اولیه شامل سرمایه گذاری های توکن و سهام در تمام بخش های رمزارز و وب 3، از جمله زیرساخت، دیفای، NFT ها، بازی، متاورس، اجتماعی، و پلتفرم های پذیرش رمزارز می شود.

سرمایه گذاری های رشد در مراحل پایانی، شرکت های بالغ تری را هدف قرار می دهند که به دنبال گسترش یا بریج به اکوسیستم وب 3 با اکوسیستم بایننس به عنوان یک شریک استراتژیک قوی هستند.

انتظار می رود این صندوق سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری که امروز اعلام شد به پروژه هایی که هر سه مرحله را در بر می گیرند اختصاص یابد.

 

 

منبع: binance

401-0338-09-01796

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید