پنجشنبه , آذر 17 1401
تیتر خبرها
اتریوم

داده های زنجیره ای نشان می دهد که بزرگ ترین نهنگ های اتریوم روی یک توکن صرافی و سه آلتکوین بخش مالی غیرمتمرکز سرمایه گذاری می کنند

ثروتمندترین سهامداران اتریوم در حال حاضر روی یک توکن صرافی و سه آلتکوین دیگر در بخش مالی غیرمتمرکز (دیفای) سرمایه گذاری می کنند.

بر اساس داده های سرویس ردیابی بلاکچین WhaleStats، 100 نهنگ برتر اتریوم به WOO چشم دوخته اند. WOO، یک توکن یوتیلیتی است که شبکه WOO را تأمین می کند. این شبکه، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که هدف آن تأمین نقدینگی عمیق و اجرای سفارشات بسیار کارآمد است.

در زمان نگارش این مقاله، بدون احتساب استیبل کوین ها، WOO رکورد پر فروش ترین آلتکوین در بین 100 نهنگ بزرگ اتریوم در 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داده است.

پس از شبکه WOO، بزرگ ترین نهنگ های اتریوم در حال انباشت سه رمزارز دیفای هستند که شامل دارایی یوتیلیتی پروتکل بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) آوه گوچی (GHST)، صادرکننده دارایی مصنوعی سینتتیکس (SNX) و پروتکل دریافت و اعطای وام آوه (AAVE) می باشد.

pic

منبع: WhaleStats

بررسی دارایی های برتر بزرگترین نهنگ های اتریوم نشان می دهد که بدون احتساب خود اتریوم و استیبل کوین USD Coin (USDC)، FTT در صدر فهرست قرار دارد. FTT توکن صرافی FTX است که یک پلتفرم معاملاتی مشتقات رمزارز می باشد. WhaleStats نشان می دهد که 100 نهنگ برتر ETH به طور متوسط ​​307485 توکن FTT به ارزش نزدیک به 8 میلیون دلار را هولد نموده اند.

در پشت FTT میم کوین شیبا اینو (SHIB) قرار دارد. WhaleStats نشان می دهد که طبقه سرمایه گذار بیش از 462.89 میلیارد توکن SHIB به ارزش 5 میلیون دلار در اختیار دارد.

pic1

منبع: WhaleStats

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم (ETH) 1870 دلار قیمت دارد و در 24 ساعت گذشته بیش از 4% افزایش یافته است.

 

 

منبع: dailyhodl

401-0341-09-01799

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید