جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت قلمداد می شود. در دنیای متاورس، بتامارس (BetaMars) کاوش در ساخت اکولوژی دیجیتال را رهبری می کند، و به یافتن رابطه بین دیجیتالی شدن انسانی و اجتماعی، توسعه تمدن جهان متاورس و تبدیل شدن به مبتکران متاورس می پردازد. بتامارس سرمایه های جهانی را به خود جذب کرده و از سوی تعدادی از موسسات سرمایه گذاری معروف به رسمیت شناخته شده است. بتامارس دارای پتانسیل عظیمی است که بدینوسیله می تواند نقش اصلی را در مسیر متاورس ایفا کند و شرکت هایی نظیر Pluto Capital، Youbi Capital، HOT DAO، GameMine Capital و Kryptos در آن سرمایه گذاری کرده اند.

one

منبع: توئیتر @Betamars2025

از زمان شروع پروژه، بتامارس همیشه سولوشن DAO را پیدا کرده است که ارتباط نزدیکی با پروژه دارد. برای پذیرش پیشنهادات و توصیه های جامعه و همچنین بهبود طراحی محصول، بتامارس کمپین طراحی بتامارس را در طول مدت 18 ژانویه تا 7 فوریه برگزار می کند که با حضور کاربران جهانی همراه خواهد بود. شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت که جوایزی تا سقف 6000 USDT برنده شوند.

طرح ها شامل مفاهیم شخصیت بتامارس، صحنه های بازی، مفاهیم سفینه فضایی و استیکرهای 2 بعدی، 3 بعدی یا GIF می باشد. پس از کمپین، ده اثر هنری بزرگ توسط مقامات بتامارس برای رأی گیری در جامعه انتخاب خواهند شد. در نهایت، اعضای جامعه رتبه ها را تعیین می کنند.

جوایز:

جایزه اول: 6000 USDT

جایزه دوم: 4000 USDT

جایزه سوم: 3000 USDT

سایر کارهای برجسته: 1000 USDT

آثار هنری برجسته در اکولوژی بتامارس نمایش داده خواهند شد.

درباره بتامارس

بتامارس یک پروژه متاورس است که توسط یک تیم رمزگذاری برتر توسعه یافته است که اعضای آن در این بخش تجربه خوبی دارند. زاک، مدیر ارشد فناوری بتامارس، تجربه طراحی BTS و EOS در BM را داشت. اسلیویا، بنیانگذار پروژه و مدیر عامل بتامارس، تیم را رهبری کرد تا در تولید بازی های میدان جنگ چند نفره آنلاین (MOBA) مانند League of Legends و The Deer and the Cauldron شرکت کند.

پروژه بتامارس دارای چندین مرحله است. در بتامارس 1.0، بازیکنان در نقش ماینر یا لرد، با هم پایه و اساس جهان را حول محور استثمار و به دست آوردن مواد تولید می سازند. در دنیای غیر متمدن، بازیکنان همه منابع را تقسیم می کنند و قوانین جهان را وضع می نمایند. در نسخه های 2.0 و بالاتر، فرهنگ، قانون و ارزش ها با توسعه بتامارس ایجاد می شود. کشورها، فرهنگ ها و امپراتوری های تجاری مختلف متولد خواهند شد. بدین ترتیب، یک قاره تمدن دیجیتالی عظیم در حال پیدایش است.

طراحی محصول و مدل اقتصادی منحصر به فرد بتامارس که مبتنی بر طبیعت انسان می باشد، و با تمدن دنیای واقعی ادغام می شود، همچنان در بازار متاورس در حال رونق است.

شبکه اجتماعی بتامارس:

وب سایت رسمی: http://www.betamars.io/

توئیتر: https://twitter.com/Betamars2025

تلگرام: https://t.me/betamars

دیسکورد: https://discord.gg/cwAVSkG6Eb

 

 

منبع: cryptomode

400-1065-09-01501

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید