جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
رشد آوالانچ در پی اخبار آوه

آوالانچ در پی اخبار آوه افزایش یافت، اما به نظر می رسد ریزش قریب الوقوع است

ویژگی های مقیاس پذیری آوالانچ با یک ابتکار جدید تست خواهد شد که هدف آن جذب برنامه های اصلی دیفای اتریوم در شبکه است.

نکات مهم

  • آوالانچ گام های مهمی در توسعه یوتیلیتی شبکه برداشته و اخیراً از طرح هایی برای ادغام آوه و کرو فایننس خبر داده است.
  • به نظر می رسد شرکت کنندگان در بازار از تحولات اخیر پیرامون آن استقبال کرده اند، زیرا AVAX در سه روز گذشته افزایش یافته است.
  • با این وجود، به نظر می رسد افزایش سودآوری در حال انجام است، به این معنی که ریزش ممکن است در کمین باشد.

مأموریت آوالانچ، مقیاس گذاری دیفای و ایجاد یک اکوسیستم قابل دسترس تر، غیر متمرکزتر  و مقرون به صرفه تر است. تحولات اخیر پیرامون راه اندازی لجر توزیع شده منجر به افزایش فشار خرید شده و AVAX را به سمت اوج های بالاتر سوق می دهد.

یوتیلیتی شبکه در آوالانچ گسترش می یابد

آوالانچ در حال پیمودن یک موج صعودی است.

قیمت AVAX در ماه گذشته 263% افزایش یافته است. بیست و هفتمین رمزارز بزرگ از لحاظ ارزش بازار از کف قیمت 9.30 دلار در 20 ژوئیه به اوج 33.80 دلار رسید. تقریباً 30% از کل افزایش قیمت در سه روز گذشته اتفاق افتاده است.

حرکت صعودی آوالانچ بر اساس فاندمنتال های محکمی استوار است. پروژه لجر توزیع شده اخیراً با شرکت کارت های معاملاتی قدیمی و کالکتیبل های Topps همکاری کرده است تا یک بازار NFT ایجاد کند. علاوه بر این، بنیاد آوالانچ این هفته از یک برنامه تشویقی 180 میلیون دلاری دیفای با عنوان «هجوم آوالانچ» خبر داد.

به گفته امین گن سیرر، مدیر بنیاد آوالانچ، این ابتکار جدید قصد دارد برنامه های دیفای بلو چیپ در حال اجرا بر روی اتریوم را به آوالانچ بیاورد، و این روند با آوه و کرو فایننس آغاز خواهد شد. او در یک پست وبسایت نوشت:

«هجوم آوالانچ یک ویترین نمایش برای کاربران خواهد بود تا قدرت آوالانچ را ببینند و وارد یک جامعه پر جنب و جوش در خط مقدم امور مالی متمرکز شوند. ترکیب آوه، کرو و آوالانچ باعث ایجاد هم افزایی های واقعاً جالبی می شود که کاربران دیفای از آن هیجان زده خواهند شد.»

در حالی که شرکت کنندگان در بازار همچنان پیشرفت های مهمی را که آوالانچ برای توسعه یوتیلیتی شبکه انجام می دهد، جشن می گیرند، AVAX ممکن است به سوی اصلاح پیش برود.

معامله گران AVAX آماده فروش اخبار هستند

اندیکاتور تام دیمارک (TD) نشان می دهد که افزایش سودآوری در حال انجام است. این اندیکاتور به تازگی سیگنال فروش را به شکل یک کندل استیک نه تایی سبز در نمودار 12 روزه AVAX نشان داده است. شکل گیری نزولی، یک اصلاح با یک تا چهار کندل استیک 12 روزه پیش از ادامه روند صعودی پیش بینی می کند.

افزایش فشار فروش که منجر به شکست قاطع سطح حمایت 28.90 دلار می شود، می تواند فروش گسترده در میان سرمایه گذاران را به دنبال داشته باشد. در چنین شرایطی، AVAX ممکن است شاهد کاهش ارزش بازار خود به سمت محدوده مهم بعدی در سطح 24.70 دلار باشد.

چارت قیمت AVAX/USDT

منبع: TradingView

شایان ذکر است که بسته شدن کندل استیک 12 ساعته در بالای سطح مقاومت 35 دلار، می تواند چشم انداز بدبینانه را باطل کند. اگر این اتفاق رخ دهد، AVAX به احتمال زیاد به سمت 41 دلار پیش خواهد رفت.

 

 

منبع: cryptobriefing

400-0569-09-01160

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید