جمعه , بهمن 1 1400
رشد سریع آوالانچ و AVAX

بنیاد آوالانچ از صندوق 200 میلیون دلاری برای توسعه اکوسیستم رونمایی کرد

  • صندوق 200 میلیون دلاری بلیزارد بر حوزه های کلیدی رشد دیفای، NFT ها و برنامه های سازمانی تمرکز خواهد کرد.
  • این صندوق همچنین به آوالانچ کمک می کند تا فرصت های جدیدی را که از موارد استفاده در حال ظهور مانند انتشار توکن های امنیتی پشتیبانی می کنند، ارائه نماید.

بنیاد آوالانچ برای حرکت بزرگ بعدی در فضای رمزارز و توسعه گسترده اکوسیستم آماده است. در روز دوشنبه، 1 نوامبر، آوالانچ از راه اندازی صندوق جدید 200 میلیون دلاری بلیزارد (Blizzard) برای تقویت نوآوری و رشد اکوسیستم آوالانچ خبر داد.

این بودجه به کارآمدتر کردن بلاکچین آوالانچ برای توسعه دهندگان و کاربران کمک می کند. تشکیل صندوق بلیزارد با مشارکت برخی از بازیگران برتر بازار صورت می‌گیرد. از آن جمله می توان به بزرگانی مانند Three Arrows Capital، Ava Labs، Polychain Capital، CMS Holdings، Dragonfly Capital، R/Crypto Fund و سایرین اشاره نمود.

بنیاد آوالانچ، صندوق بیش از 200 میلیون دلاری بلیزارد را جهت تسریع توسعه، رشد و نوآوری در سراسر اکوسیستم آوالانچ اختصاص داد.

جزئیات کامل را در اینجا بررسی کنید https://t.co/AR25D8E2lL

– آوالانچ (@avalancheavax) 1 نوامبر 2021

آوالانچ گفته است که صندوق بلیزارد به تمرکز بر چهار حوزه کلیدی رشد مانند برنامه های سازمانی، دیفای، NFT ها و برنامه های فرهنگی کمک می‌کند. به علاوه، این صندوق به آوالانچ کمک خواهد کرد تا از فرصت های جدیدی که از موارد استفاده نوظهور مانند تأمین کنندگان لیکوئیدیتی، هویت خودمختار و انتشار توکن های امنیتی پشتیبانی می کنند، استفاده نماید.

بلیزارد همچنین از پروژه های متنوعی از جمله خرید توکن، سرمایه گذاری سهام، توسعه کسب و کار و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی خواهد کرد. امین گون سیرر، مدیر بنیاد آوالانچ درباره این پیشرفت گفت:

در دو ماه گذشته رشد فوق‌العاده‌ای را در سرتاسر آوالانچ شاهده بوده ایم و کاربران، دارایی ها و برنامه ها با رکوردهای بالایی به جامعه پیوسته اند. بلیزارد نقش کلیدی در تسریع بیشتر این رشد و تثبیت موقعیت آوالانچ به عنوان خانه برتر پروژه ها و افرادی که در دوره بعدی در فضای ما پیشگام هستند، ایفا خواهد نمود.

رشد سریع آوالانچ و AVAX

بنیاد آوالانچ که سال گذشته در سپتامبر 2020 راه اندازی شد، تنها در مدت یک سال شاهد رشد فوق العاده ای بوده است. در حال حاضر، آوالانچ میزبان بیش از 320 پروژه در این پلتفرم است. برخی از آنها شامل پروژه های سطح بالای دیفای مانند سوشی سواپ، تتر، چین لینک، گراف و سیرکل هستند. بیش از 1000 نود اعتبارسنج در بلاکچین آوالانچ در حال اجرا هستند.

علاوه بر این، آوالانچ همچنین دارای بیش از 8 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در دارایی های دیفای است. آوالانچ همچنین ادعا می کند که بر اساس زمان نهایی سازی، هوشمندترین پلتفرم قراردادهای هوشمند است. آوالانچ جدا از سرعت فوق العاده، با محیط زیست بسیار سازگار و کم هزینه است. همانطور که بنیاد آوالانچ توضیح می دهد:

آوالانچ همچنین پلتفرم برتر برای افراد و سازمان ها است تا به راحتی شبکه های خصوصی یا عمومی قدرتمند، قابل اعتماد و ایمن را با کنترل کامل بر اجرای آنها ایجاد کنند. این «زیر شبکه ها» می توانند پایه ای برای خلق اکوسیستم های ارزش جدید در توکنیزاسیون دارایی ها و موارد استفاده سازمانی نظارت شده باشند.

AVAX، رمزارز بومی پلتفرم آوالانچ تا کنون عملکرد فوق العاده‌ای در سال 2020 ارائه کرده است. رمزارز AVAX از ابتدای سال تاکنون بیش از 20 برابر افزایش یافته است. در زمان انتشار مقاله، آوالانچ با قیمت 66.03 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 14.5 میلیارد دلار است. این رمزارز در حال حاضر جایگاهی را در بین بیست رمزارز برتر از لحاظ ارزش بازار کسب کرده است.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0825-09-01321

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید