سه شنبه , بهمن 11 1401
تیتر خبرها
آوالانچ (AVAX)

آوالانچ (AVAX) در این توسعه صعودی، 7% افزایش یافت

آوالانچ (AVAX)، توکن بومی بلاکچینی به همین نام، به دنبال گزارشی مبنی بر افزایش سرمایه Ava Labs افزایش یافت. افزایش سرمایه برنامه ریزی شده می تواند باعث شود Ava، توسعه دهنده اصلی این بلاکچین، به یکی از با ارزش ترین استارت آپ های رمزارز تبدیل گردد.

AVAX در 12 ساعت گذشته نزدیک به 7% رشد کرد و با قیمت 81.58 دلار معامله شد. در رالی اخیر شاهد بودیم که این توکن بخش اعظمی از ضررهای خود طی سه روز گذشته را جبران کرد. در این سه روز، شکست بازار گسترده رمزارز قیمت ها را تحت فشار قرار داده بود.

آوالانچ یک بلاکچین قراردادهای هوشمند محبوب است که به دلیل ادعای رفع چندین نقص در شبکه بزرگتر، توسط بسیاری به عنوان «قاتل اتریوم» لقب گرفته است.

Ava Labs حدود 350 میلیون دلار افزایش سرمایه می دهد

بلومبرگ گزارش داد که Ava Labs 350 میلیون دلار سرمایه جدید جذب می کند که ارزش این شرکت را به 5.25 میلیارد دلار می رساند. جذب سرمایه جدید در حالی رخ می دهد که AVAX تلاش می کند با دیگر زنجیره های قرارداد هوشمند مانند اتریوم و سولانا رقابت کند.

این زنجیره که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد، شاهد افزایش سریع محبوبیت بود. AVAX اکنون دهمین توکن بزرگ از لحاظ ارزش بازار با رکورد 21.8 میلیارد دلار است.

مشخص نشده است که واسطه افزایش سرمایه چیست. اما آوالانچ سرمایه گذاری های چندین سرمایه گذار بزرگ رمزارز، از جمله Polychain Capital، Three Arrows و Andreessen Horowitz را جذب کرده است.

در ماه سپتامبر، بنیاد آوالانچ 230 میلیون دلار از فروش خصوصی توکن های AVAX جمع آوری کرد.

آوالانچ علاقه دیفای را به خود جلب می کند

اخیراً، انجمن ترا موسوم به بنیاد گارد لونا (LFG) حدود 100 میلیون دلار AVAX به ذخایر UST خود اضافه کرده است. در حالی که AVAX در حال حاضر پروتکل های دیفای خود را دارد، علاقه بازیکن بسیار بزرگتری مانند ترا نشانه ای صعودی برای این توکن محسوب می شود.

خرید LFG موجب افزایش قیمت های AVAX شد.

در حال حاضر، Trader Joe بزرگترین صرافی دیفای آوالانچ است. بر اساس داده های DeFi Llama، این پروتکل حدود 1.35 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده دارد و بیست و ششمین پروتکل بزرگ محسوب می گردد.

اما امور مالی تنها مزیت آوالانچ نیست. این بلاکچین از اپلیکیشن های مبتنی بر ETH پشتیبانی می کند و همچنین امکان توسعه بازی را فراهم می کند – دو ویژگی که افزایش شدید محبوبیت این بلاکچین را رقم زده است.

 

 

منبع: coingape

401-0141-09-01679

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید