یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
ولث فرانت

شرکت خدمات سرمایه گذاری خودکار ولث فرانت پشتیبانی از تراست های BTC، ETH گری اسکیل را اضافه می کند.

روز پنجشنبه، شرکت خدمات سرمایه گذاری خودکار مستقر در پالو آلتو موسوم به ولث فرانت (Wealthfront Inc.) اعلام کرد که مشتریان اکنون می توانند از طریق پلتفرم این شرکت به دارایی های رمزارز دسترسی داشته باشند. این شرکت اعلام کرد که مشتریان می توانند از میان دو تراست سرمایه گذاری گری اسکیل یکی را انتخاب کنند، زیرا این شرکت در حال حاضر سرمایه گذاری در تراست اتریوم گری اسکیل (ETHE) و تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) را ارائه می دهد.

ولث فرانت مشتریان را به دو تراست گری اسکیل متصل می کند

این هفته ولث فرانت دو تراست رمزارز گری اسکیل را به فهرست سرمایه گذاری شرکت اضافه کرد. ولث فرانت یک عملیات سرمایه گذاری خودکار است که گاهی اوقات به عنوان مشاور روبو شناخته می شود و خدمات مدیریت ثروت را ارائه می دهد. این شرکت در سال 2008 توسط اندی راچلف و دن کارول تأسیس شد و ولث فرانت تا سال 2020 معادل 15.85 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) در اختیار داشت.

در اطلاعیه روز چهارشنبه اشاره می شود که مشتریان ولث فرانت اکنون می توانند از طریق تراست های بیت کوین و اتریوم گری اسکیل این پلتفرم به دارایی های رمزارز دسترسی داشته باشند. این اخبار به دنبال تصمیم شرکت برای افزودن پورتفولیوهای ولث فرانت سفارشی منتشر شد و در میان دو تراست رمزارز، صدها گزینه برای انتخاب وجود دارد.

در این اطلاعیه آمده است: «خرید رمزارز می تواند ترسناک باشد. تحقیق و بررسی درباره همه گزینه ها، راه اندازی کیف پول و نظارت بر یک حساب اضافی به زمان و تلاش نیاز دارد. به همین دلیل است که ما دسترسی آسان به بیت کوین و اتریوم را در پورتفولیوی ولث فرانت افراد تسهیل نموده ایم، به طوری که حتی نیازی به کیف پول نیز نمی باشد. به جای خرید کوین توسط خودتان، می توانید در GBTC و ETHE سرمایه گذاری کنید.»

تراست های رمزارز از طریق ولث فرانت دارای 10% محدودیت تخصیص است

ولث فرانت می گوید که افراد می توانند GBTC و/یا ETHE را با انتخاب یک ترکیب تلفیقی یا تراست واحد به میزان حداکثر 10% از پورتفولیو، به پورتفولیوی خود اضافه نمایند. این شرکت خدمات سرمایه گذاری خودکار ادعا می کند که محدودیت 10% از نظر ریسک به نفع مشتریان است. در اطلاعیه ولث فرانت آمده است: «ما تخصیص شما را به GBTC و ETHE محدود می کنیم زیرا به عنوان امانتدار، در همه زمان ها به نفع شما عمل می کنیم و این سرمایه گذاری ها می تواند خطرناک تر و بی ثبات تر از اکثر ETF ها باشد.»

پشتیبانی از GBTC و ETHE اولین حرکت ولث فرانت در زمینه رمزارزها نیست، زیرا این شرکت در سال 2018 پشتیبانی از حساب های کوین بیس را به خدمات خود اضافه کرد. این شرکت در آن زمان گفت: «ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم که اطلاعات مربوط به دارایی های رمزارزتان در حساب کوین بیس خود را به ولث فرانت اضافه کنید تا دید جامع تری از وضعیت مالی خود داشته باشید.»

اطلاعیه ولث فرانت در پایان می گوید: «GBTC و ETHE فهرست گسترده گزینه های سرمایه گذاری ما را تکمیل می کنند.» تراست بیت کوین گری اسکیل در حال حاضر 25.6 میلیارد دلار و تراست اتریوم این شرکت 7.5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت در اختیار دارند.

 

 

منبع: cointelegraph

400-0519-09-01111

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید