یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
ریپل

یک پیروزی دیگر برای ریپل، درخواست SEC برای دسترسی به اسناد داخلی فروش ریپل رد شد

دادگاه آمریكا درخواست SEC برای دسترسی به ارتباطات حقوقی داخلی ریپل در مورد فروش توكن های XRP را رد كرد.

ریپل در دادگاه خود علیه SEC به پیروزی دیگری دست یافت زیرا قاضی پیشنهاد کمیسیون مبنی بر وادار کردن شرکت پردازشگر پرداخت به ارائه اطلاعات داخلی در مورد فروش XRP را به تیم حقوقی کمیسیون رد کرد. در نتیجه، قیمت توکن XPR طی 24 ساعت گذشته با افزایش دو رقمی روبرو شد.

درخواست SEC برای دسترسی به اسناد داخلی فروش XRP رد شد

در اوایل ماه مه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار از دادگاه درخواست کرد که ریپل را موظف به ارائه کلیه اسناد مربوط به ارتباطات حقوقی و داخلی کند که به عقیده آژانس می توانست تعیین کننده این موضوع باشد که آیا فروش XRP این شرکت با قانون اوراق بهادار فدرال مطابقت دارد یا خیر.

با این حال، قاضی ایالات متحده سارا نتبورن به نفع شرکت پردازشگر پرداخت مبتنی بر بلاکچین رأی داده است. طبق حکمی که در پایان هفته صادر شد، قاضی پیشنهاد SEC را رد کرد.

قاضی نتبورن با اشاره به امتیاز وکیل ـ موکل که ریپل برای دفاع از آن استفاده کرده است، گفت که این کار به معنای «تشویق برای ایجاد ارتباط کامل و صریح بین وکلا و موکلان آنها و در نتیجه گسترش منافع عمومی بیشتر در رعایت قانون و اجرای عدالت است.»

اگرچه در موارد خاص می توان از این امتیاز چشم پوشی کرد، اما قاضی گفت نبرد حقوقی بین ریپل و SEC را نمی توان از جمله این موارد به شمار آورد.

در این حکم آمده است: «بنابراین، پیشنهاد SEC رد می شود. اگر در زمان دیگری، ریپل اعتقادات صادقانه خود را مطرح کند یا در حمایت از دفاعیه اخطار عادلانه به ارتباطات خود اتکا کند، شاکی می تواند درخواست خود را به دادگاه تجدید ارائه نماید.»

وکیل دادگستری جرمی هوگان تصمیم دادگاه را «بسیار مهم» توصیف کرد زیرا در نهایت مسیری را که SEC می خواست از آن استفاده کند مسدود نموده است.

tweet

قاضی پیشنهاد SEC برای ارائه نامه های نظرات وکلای ریپل را رد کرد. بسیار مهم است زیرا قاضی اظهار می دارد که اعتقادات ذهنی ریپل مربوط به دفاعیه اخطار عادلانه نیست و بدین ترتیب مسیری را که SEC می خواست برای جنگ با این دفاعیه استفاده کند مسدود می نماید.

– جرمی هوگان (@attorneyjeremy1) 30 مه 2021

XRP با افزایش ناگهانی قیمت واکنش نشان می دهد

قیمت XRP که به دلیل اتهامات اولیه SEC به شدت متحمل آسیب شد، بلافاصله پس از آخرین تحولات واکنش نشان داد. به دنبال دو پیروزی قبلی ریپل، توکن بومی آن به شدت صعود کرد و در 24 ساعت گذشته نیز روندی مشابه آن اتفاق افتاد.

XRP پیش از آنکه به درصد افزایش دو رقمی دست یابد، زیر 0.9 دلار معامله می شد. در نتیجه، بالاترین رکورد چهار روزه که بیش از 1 دلار می باشد را کسب نمود.

بر اساس CoinMarketCap ،ایکس آر پی با بیش از 46 میلیارد دلار سرمایه بازار، از دوج کوین به عنوان ششمین دارایی دیجیتال بزرگ پیشی گرفت.

BTCUSD

بیت کوین دلار. منبع: TradingView

 

 

منبع: cryptopotato

400-0308-09-00967

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید