پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
اتریوم

به گفته یک تحلیلگر، فصل آلتکوین برای یکی از رقبای اتریوم فرا رسیده است و همچنین روند معکوس چشمگیری را برای یک آلتکوین دیفای دیگر پیش بینی می کند.

یک تحلیلگر محبوب رمزارز، دیدگاهی صعودی درباره بلاکچین فانتوم (FTM) و یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (دیفای) چیپ آبی دارد.

این تحلیلگر رمزارز با نام مستعار Smart Contracter ابتدا به موضوع FTM می پردازد و به 201500 دنبال کننده توئیتر خود می گوید که دارایی های رمزارز در اکوسیستم فانتوم در حال افزایش هستند.

«تا آنجا که می دانم، فصل فانتوم فرا رسیده است، به معنای واقعی کلمه هر کوین در فانتوم در حال حاضر به سرعت افزایش می یابد.»

فانتوم، یک بلاکچین مبتنی بر قرارداد هوشمند است که برای عملکرد بالا طراحی شده است و FTM در حال حاضر با قیمت 2.83 دلار معامله می شود.

گزینه بعدی، پلتفرم دیفای آوه (AAVE) است. Smart Contracter می گوید که AAVE به کف رسیده است و پیش بینی می کند که سال 2022 سال بهتری نسبت به سال 2021 برای دارایی های رمزارز مرتبط با دیفای خواهد بود.

«قویاً معتقدم که AAVE به یک کف عمده رسیده است. سال 2021 برای کل بخش دیفای سال سختی بود، اما فکر می کنم سال 2022 را می توان دور دوم بازی در نظر گرفت.»

بر اساس تفسیر این تحلیلگر از نظریه موج الیوت، AAVE الگوی پنج موجی غالب به سمت بالا و الگوی اصلاحی سه موجی به سمت پایین را تکمیل کرده است. طبق گفته Smart Contracter، رمزارز AAVE اکنون در صورت جفت شدن در برابر تتر (USDT) به روند غالب ادامه می دهد.

به گفته این معامله گر رمزارز، AAVE همچنین می تواند از بیت کوین (BTC) بهتر عمل کند.

chart

Smart Contracter همچنین می گوید که مشاهده یک الگوی صعودی در شاخص سهام آمریکا نزدک 100 «نشان دهنده خبر خوبی» برای بیت کوین است.

به گفته این تحلیلگر و معامله گر رمزارز، شاخص نزدک 100 الگوی ABC صعودی را در نمودار روزانه تشکیل داده است.

الگوی نمودار ABC از سه نقطه عطف یا پیوت تشکیل شده است و می تواند صعودی یا نزولی باشد. در الگوی ABC صعودی، نقطه عطف A یک کف، نقطه عطف B یک اوج و نقطه عطف C نیز یک کف می باشد.

«نزدک در اینجا برای یک رکورد تاریخی جدید واقعاً زیبا به نظر می رسد – یک ساختار ABC تمیز در نمودار روزانه و بازگشت سریع حجم به سمت پایان.

همچنین فکر می کنیم که این امر نوید خوبی برای BTC دارد، زیرا زمانی که فناوری با شدت بیشتری عمل کرد، عملاً در صدر قرار گرفت.»

chart1

 

منبع: dailyhodl

400-1050-09-01486

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید