سه شنبه , بهمن 11 1401
تیتر خبرها
شیبا اینو

یک تحلیلگر پیش بینی می کند که شیبا اینو (SHIB) در این چرخه حرکت قدرتمندی خواهد داشت، و می گوید که یکی از رقبای اتریوم (ETH) نیز بهترین عملکرد را نشان خواهد داد

یک تحلیلگر رمزارز محبوب می گوید که رقیب دوج کوین (DOGE) یعنی شیبا اینو (SHIB) و یکی از رقبای اتریوم (ETH) در این چرخه بازار، صعودهای قوی خواهند داشت.

تحلیلگری با نام مستعار Altcoin Sherpa به 172000 دنبال کننده توئیتر خود می گوید که محکم پشت SHIB ایستاده است و منتظر یک انفجار قیمت است.

بر اساس تجزیه و تحلیل این معامله گر، SHIB در یک الگوی کنج معامله می شود و برای بریک اوت احتمالی در حال آماده شدن است.

«من هنوز هم روی حرفم هستم و همچنان با طرح DCA [متوسط ​​هزینه های دلاری] پیش می روم و فقط میانگین می گیرم. هنوز معتقدم که در پایان این چرخه، حرکت قدرتمندی خواهد داشت. ممکن است اشتباه باشد، اما صبر می کنیم تا ببینیم. فقط می نشینم و مدتی هولد می کنم.»

chart

Altcoin Sherpa برخلاف سایر تحلیلگران که فکر می کنند بازارهای گسترده تر رمزارز چرخه صعودی خود را به پایان رسانده اند، معتقد است که آلتکوین ها یک صعود دیگر دارند و بیت کوین (BTC) در نهایت تثبیت خواهد شد.

این معامله گر محبوب همچنین به پلتفرم برنامه غیرمتمرکز Near Protocol (NEAR) اشاره می کند. به گفته وی، پس از بیدار شدن بازارها، NEAR یکی از قوی ترین عملکردها را خواهد داشت.

«من فکر می کنم 15 دلار (و در این حدود) برای DCA خوب است. البته اگر فکر می کنید که هنوز هم یکی از قوی ترین بازیگران است. من شخصاً این کار را انجام می دهم، و می خواهم رکوردهای تاریخی گذشته را حفظ کنم.»

chart1

در مورد اتریوم (ETH)، Altcoin Sherpa موضعی مخالف در شرایط محتاطانه احساسات بازار اتخاذ می کند. او می گوید نمودار ETH قوی به نظر می رسد زیرا میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) را به عنوان حمایت حفظ کرده است.

«به نظر من مردم بیش از حد احساساتی می شوند. من هنوز فکر می کنم این نمودار خیلی خوب به نظر می رسد. میانگین متحرک نمایی 200 روزه همچنان از ساختار بازار صعودی در [نمودار] یک روزه پشتیبانی می کند. من همچنان معتقدم این خوب است. در کف خرید کنید.»

chart2

 

منبع: dailyhodl

401-0136-09-01674

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید