شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها
پیش بینی لارک دیویس برای صنعت رمزارز در سال 2022

لارک دیویس، متخصص رمزارز، دو پیشرفت بزرگ را برای این صنعت در سال 2022 پیش بینی می کند

  • بانک های بیشتری با بیت کوین و سایر رمزارزها تعامل خواهند کرد زیرا مشتریان آنها چنین تقاضایی دارند و مقررات در راه است

  • NFT ها صفحه های تلویزیون را فتح خواهند کرد، همانطور که یکی از بازیکنان جهانی این عرصه اولین حرکت را آغاز کرد

نگاهی گذرا به نمودارها نشان می دهد که اخیراً تغییرات چندانی رخ نداده است و زمان نسبتاً کسل کننده ای برای بیت کوین سپری شده است، اگرچه برخی آلتکوین ها در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتند. اما بخش عمده بازار در حال دنباله روی از بیت کوین هستند و آن رمزارز نیز در حال حاضر کمی غمگین به نظر می رسد. آنچه مورد نیاز است، ورود پول بیشتر به بازار می باشد.

در چند روز گذشته، نرخ هش بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است. پس از ممنوعیت چین، یک سقوط بزرگ در نرخ هش رخ داد. معدنچیان به تگزاس قزاقستان، روسیه مهاجرت کردند – همه جا. ثبت بالاترین رکورد جدید نرخ هش به این معنی است که آنها به عرصه تجارت بازگشته اند.

و خبرهای خوب دیگری نیز وجود دارد: در سطح بین المللی، بانک ها در حال بیدار شدن هستند. سال گذشته بسیاری از بانک ها وارد عرصه بیت کوین شدند و تنها دلیلی که شاهد ادامه این روند نبوده ایم، عدم اطمینان ناشی از نظارت پراکنده است. هیچ بانکی نمی تواند در حوزه قضایی احساس راحتی کند. اما در ایتالیا، یک بانک به راه اندازی یک سرویس بیت کوین پرداخت.

بانک ایتالیایی وارد عرصه بیت کوین می شود

Banca Generali که یک بانک ایتالیایی با دارایی 87 میلیارد دلاری است، طبق گزارشات سرویس بیت کوین را در اوایل سال جاری از طریق مشارکت با شرکت بیت کوین Conio در پلتفرم خود ادغام خواهد کرد. بیش از 300000 مشتری Banca Generali به زودی می توانند یک کیف پول بیت کوین را مستقیماً در حساب بانکی خود ایجاد کنند، این ویژگی توسط Conio امکان پذیر شد که یک فین تک مستقر در سانفرانسیسکو می باشد و توسط دو ایتالیایی تأسیس شده است و Banca Generali یکی از سرمایه گذاران بزرگ آن به شمار می رود.

این دو شرکت همکاری خود را در دسامبر 2020 آغاز کردند و به زودی این قابلیت جدید را راه اندازی خواهند کرد. پس از تکمیل، و با ادغام پلتفرم Conio در برنامه بانکداری تلفن همراه Banca Generali Private، مشتریان می توانند در همان محیطی که برای سایر عملیات بانکی استفاده می شود، امکان دسترسی مستقیم به معاملات بیت کوین را داشته باشند.

لارک دیویس این پیشرفت را آغاز فصل جدیدی در تعامل بانک ها با بیت کوین و سایر رمزارزها می داند. او می گوید دیر یا زود، مردم احتمالاً خواهند توانست NFT ‌ها را در بانک خود ذخیره کنند و بانک احتمالاً خدماتی را برای چند رمزارز برتر دیگر ارائه خواهد کرد. اما بیت کوین همچنان رمزارز اصلی است، همانطور که دیویس آن را «طلا 2.0» می نامد.

برای بانک ها این درست مانند فروش طلا به مردم است و این همان کاری است که آنها از مدت ها قبل انجام می دهند. 300000 مشتری جدید با 87 میلیارد دلار دارایی آنها. قطعاً پول وارد خواهد شد – هنگامی که جاده ها ساخته شوند، اتومبیل ها در آن مسیر حرکت می کنند.

NFT ها

بازار NFT اتریوم در اولین روزهای سال 2022 پس از اینکه OpenSea یک ماه 3 میلیارد دلاری دیگر را رقم زد، اوج گرفت. Bored Ape Yacht Club و XCOPY بزرگترین برندگان این میدان هستند. OpenSea بهترین روز حجم معاملات خود را در چند ماه اخیر ثبت کرده است.

آیا این شروع یک چرخه اصلی جدید برای NFT ها است؟ سامسونگ از لحاظ پذیرش آن را به سطح بعدی می برد، زیرا در سال 2022 محصولات MICRO LED، Neo QLED و The Frame TV سامسونگ از توکن های غیرقابل تعویض، از جمله بازار فعال در صفحه، پشتیبانی خواهند کرد.

البته کیف پول های رمزارز باید بخشی از این تصویر باشند. ارسال بیت کوین از طریق تلویزیون، انجام بازی های ویدیویی و دریافت NFT، تماشای برنامه های تلویزیونی که در آنجا قرار است NFT ها را اهدا کنند، امکان پذیر خواهد بود – همه اینها در راه است. و اگر سامسونگ به عنوان یک بازیکن جهانی این کار را انجام دهد، رقبا از آن الگو خواهند گرفت.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-1036-09-01472

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید