جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
رشد کوانت و الگوراند

بررسی آلتکوین: کوانت و الگوراند در صدر جدول قرار دارند در حالی که کاردانو و بایننس کوین پیشروی تثبیت برای آلتکوین های اصلی هستند

  • طی 24 ساعت گذشته بسیاری از آلتکوین ها شاهد کاهش بخشی از دستاوردهای ابتدای این هفته بودند، اما الگوراند و کوانت در زمینه کسب سود، پیشرو بوده اند.
  • بایننس کوین، سولانا، کاردانو، پولکادات و چین لینک با نزدیک شدن به پایان هفته، حداقل 5 درصد از ارزش خود را از دست داده اند.

هفته گذشته برای آلتکوین ها فوق العاده بوده است، برخی از آنها مانند کوانت و الگوراند ارزش خود را دو برابر کردند، و سایر آلتکوین ها مانند ترا و فانتوم دستاوردهای بزرگی را ثبت نمودند. با این حال، با نزدیک شدن به پایان هفته، اکثر آلتکوین ها دچار کاهش شده اند و احتمال دارد قبل از روز دوشنبه، افت بیشتری را نیز تجربه نمایند. بایننس کوین در حدود 400 دلار تثبیت شده است و ممکن است پیش از از سرگیری روند صعودی خود به 390 دلار کاهش یابد در حالی که کاردانو، با وجود هارد فورک آلونزو، با قیمت 2.4 دلار دست و پنجه نرم می کند.

الگوراند و کوانت در صدر جدول قرار دارند

پس از صعودی که باعث شد بیت کوین به بالای 50 هزار دلار برسد، به نظر می رسد بازار کمی راکد شده است. اکثر آلتکوین ها در محدوده قیمتی فشرده تثبیت شده اند و تحلیلگران در مورد اینکه چه کسی بین خرس ها و گاوها برتری را در اختیار خواهد داشت، تردید دارند. در حالی که بسیاری، افزایش قیمت تا پایان سال را پیش بینی می کنند، اما در شرایط کوتاه مدت هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

با این حال، در هفته گذشته کوین هایی وجود داشتند که شاهد افزایش بودند. در میان 100 رمزارز برتر، کوانت بیشترین سود را کسب نموده است. کوانت، یک پروژه رمزارز است که بر تعامل پذیری بلاکچین تمرکز دارد. این رمزارز در حال حاضر با قیمت 395 دلار معامله می شود، در حالی که در روز گذشته 22 درصد افزایش یافته و ارزش آن در هفته گذشته دو برابر شده است.

چارت قیمت QUANT/USD

دلایل خوبی برای این امر وجود دارد، زیرا این پروژه اخیراً یک به روزرسانی پروتکل را منتشر کرده است. Overledger 2.0.5 تعامل پذیری جهانی بین پروتکل های مختلف را ارائه می کند و گیت وی پروژه برای مشاغل است. شبکه کوانت می خواهد به طور همزمان اکوسیستم های دیفای، استیبل کوین و NFT را بریج کند.

Overledger 2.0.5 برای بریج اکوسیستم ها با استیبل کوین ها، دیفای، NFT و دارایی های دیجیتال محبوب ERC20/ERC721 به منظور تسویه حساب منتشر شد.

API پرداخت جدید با استفاده از چند خط کد، بین انواع مختلف دارایی دیجیتال تسویه را انجام می دهد.

مطالب بیشتر: https://t.co/Qte4ot49yJ #NFT pic.twitter.com/R7NybtFZIS

– کوانت (@quant_network) 7 سپتامبر 2021

مانند دیگر رمزارزها، کوانت نیز از لیستینگ جدید صرافی ها سود زیادی برده است. گرچه این اتفاقات در هفته گذشته رخ نداده است، اما به شدت در افزایش حجم معاملات کمک کرده است. این میزان در 6 سپتامبر به رکورد 740 میلیون دلار رسید، در حالی که در روز قبل از لیستینگ کوین بیس تنها 15 میلیون دلار را ثبت کرده بود.

یکی دیگر از آلتکوین های سودآور، الگوراند بوده است، یک پروژه اثبات سهام که ادعا می کند مشکل سه گانه بلاکچین را حل کرده است. این رمزارز که تنها با قیمت 2.23 دلار معامله می شود، در هفته گذشته 81 درصد افزایش یافته است. این پروژه با 11.4 میلیارد دلار ارزش بازار، در حال حاضر در جمع 20 رمزارز برتر قرار دارد.

چارت قیمت ALGO/USD

در مورد الگوراند باید گفت، پذیرش زندگی واقعی کلید رشد آن بوده است. اخیراً مشخص شده است که الگوراند، ارائه دهنده رسمی خدمات بلاکچین برای السالوادور خواهد بود، کشوری که به تازگی بیت کوین را به عنوان ارز قانونی خود انتخاب کرد. این موفقیت در کنار گام های اخیر مانند تبدیل شدن به گزینه محبوب استیبل کوین به دست آمد، زیرا USDC و Tether توکن های خود را بر روی بلاکچین الگوراند مستقر کردند.

و از اول اکتبر، این پروژه به سمت مدل حاکمیت غیرمتمرکز خواهد رفت. بدین ترتیب، هولدرهای توکن ALGO نقش مهمی در جهت گیری پروژه ایفا خواهند کرد.

اکوسیستم الگوراند از اول اکتبر به یک مدل حاکمیت غیر متمرکز منتقل می شود. برای حضور در رویداد «حاکمیت جامعه اینجاست» به مدیرعامل ما، @AlgoSeanLee، پژوهشگر @HaleviShai و کارشناس ارشد اقتصاد، ماسیمو مورینی بپیوندید.

ثبت نام از طریق:

https: //t.co/mn0OvcPFuK pic.twitter.com/UkerHpPvAB

– بنیاد الگوراند (@AlgoFoundation) 30 آگوست 2021

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0650-09-01217

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید