یکشنبه , آذر 7 1400
جایگاه LUNA در برابر سایر آلتکوین ها پس از افزایش 375 درصدی

جایگاه LUNA در برابر سایر آلتکوین ها پس از افزایش 375 درصدی

این موضوع درست است که بازار رمزارزها فضایی غیرقابل پیش بینی است. هنگامی که آلتکوین هایی مانند LUNA که به سختی 2 سال سن دارند بهتر از کوین های 4 تا 7 ساله عمل می کنند، به سادگی جنبه های فوق را در مورد بازارها مشخص می کند. در حقیقت، بسیاری از این آلتکوین ها به طور تصاعدی افزایش یافته اند، نه به صورت تدریجی.

ETC ،LUNA و BCH را شکست می دهد

LUNA یکی از این رمزارزها است. تنها در یک ماه گذشته، LUNA با 375% افزایش از 5.8 دلار به 27.8 دلار در زمان انتشار مقاله رسید. این آلتکوین از زمان راه اندازی به میزان 2167% افزایش یافته است.

رالی 375 درصدی LUNA

رالی 375 درصدی LUNA | منبع: TradingView – AMBCrypto

جالب اینکه در مقایسه، اتریوم کلاسیک و بیت کوین کش با بازار آلتکوین مطابقت ندارند. رالی آنها هنوز نتوانسته است ضررهای 2 ماه گذشته را جبران کند. در حالی که BCH تنها 71% افزایش یافته است، رشد ETC نیز 70% بوده است.

معیارها نیز روایتی مشابه را بیان می کنند

نسبت شارپ، بر میزان بازده قوی دارایی بر اساس حرکت بازار تأکید می کند. در حال حاضر، LUNA در حال افزایش است و این اندیکاتور امروز سطح 10 را لمس کرده است.

ETC و BCH به ترتیب در سطوح 6 و 8 قرار دارند. همچنین، ارزش بازار در گردش LUNA نیز بالاتر از BCH است و تنها 1 میلیارد دلار از ETC عقب تر است.

نسبت شارپ LUNA

نسبت شارپ LUNA | منبع: Messari – AMBCrypto

علاوه بر این، حجم واقعی این آلتکوین جدید 194 میلیون دلار بیشتر از 50 میلیون دلار بیت کوین کش و 60 میلیون دلار اتریوم کلاسیک بود.

برتری دیگر LUNA نسبت به این آلتکوین های بزرگ آن است که LUNA کوین معامله گران است. وقتی معامله گران بازار رمزارز را اداره می کنند، قیمت ها با سرعت بیشتری افزایش می یابد.

عکس آن در مورد BCH مصداق دارد زیرا این کوین در درجه اول کوین هولدرها به شمار می رود. در واقع، میانگین ​​مدت زمان هولد آن در زمان نگارش این مقاله 3.3 سال می باشد.

میانگین ​​مدت زمان هولد بیت کوین کش

میانگین ​​مدت زمان هولد بیت کوین کش | منبع: Intotheblock – AMBCrypto

در نهایت، تا آنجا که به شبکه مربوط می شود، اخبار پیروزی ترا بر پالی گان در کسب جایگاه سومین بلاکچین TVL برتر (ارزش قفل شده به ارزش 6.2 میلیارد دلار) نیز احتمالاً بر رالی LUNA تأثیر گذاشته است.

با این وجود، سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری هوشیار باشند زیرا ترس از هک دیفای هنوز بر ترا حاکم است. تنها در سال جاری بیش از 361 میلیون دلار از پروژه های دیفای سرقت شده است.

هک های مرتبط با دیفای، 79% از هک های اصلی در سال 2021 را تشکیل می دهند

هک های دیفای

هک های دیفای در سال جاری معادل 361 میلیون دلار بوده است. منبع: CipherTrace

 

 

منبع: ambcrypto

400-0601-09-01168

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

افزایش سرمایه گذاری رمزارز تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) توسط مورگان استنلی

غول بانکداری ایالات متحده، مورگان استنلی، سرمایه گذاری تراست بیت کوین گری اسکیل را به طرز چشمگیری افزایش می دهد

غول بانکداری مورگان استنلی به طور قابل توجهی هولدینگ های خود را از محصول سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید