جمعه , بهمن 1 1400
آدیداس

آدیداس با مشارکت کوین بیس و املاک و مستغلات سندباکس به متاورس می پیوندد

آدیداس یک روز پس از اعلام مشارکت سندباکس با شرکت خود، از همکاری با کوین بیس خبر داد.

خلاصه مطالب

  • آدیداس با کوین بیس و سندباکس همکاری می کند.
  • یکی از سخنگویان کوین بیس گفت که قرارداد کوین بیس بخشی از تلاش آدیداس در عرصه متاورس است.
  • در حال حاضر یک قطعه زمین در سندباکس به آدیداس اختصاص داده شده است.

غول پوشاک ورزشی آدیداس عصر چهارشنبه توئیتر رمزارز را با انتشار اطلاعیه ای به آتش کشید: «ما با کوین بیس مشارکت می کنیم»، و توئیت خود را با ارجاعی به میم رمزارز به پایان رساند و نوشت: «احتمالاً چیزی نیست».

tweet

ما با کوین بیس مشارکت می کنیم.

احتمالاً چیزی نیست.

– adidas Originals (@adidasoriginals) 24 نوامبر 2021

مخالفان رمزارز توجه داشته باشید: پذیرش نهادی رمزارز در حال رشد است. مطمئناً، مالکان تسلا ممکن است یک جمعیت خاص باشند، و چه کسی در خارج از دالاس از ماوریکس حمایت می کند؟ اما همه افراد و حتی عمه هایشان صاحب یک محصول آدیداس هستند، بنابراین با توجه به یکی از اخبار مهم این هفته مبنی بر اینکه آدیداس نیز در حال حضور در متاورس است، مشارکت با کوین بیس احتمالاً چیز خاصی است.

روز سه شنبه، حساب رسمی توئیتر بازی بلاکچین جهان باز Animoca موسوم به سندباکس، توئیتی منتشر کرد که در آن آدیداس را مخاطب قرار داده بود. در این توئیت نوشته شده بود: «هی آدیداس، غیرممکن در متاورس وجود ندارد. چه می شود اگر از همه متفکران و دست اندرکاران اصلی دعوت کنیم تا آینده خود را با هم طراحی کنیم؟»

این توئیت حاوی لینکی بود که کلیک کنندگان کنجکاو را به مختصات یک قطعه زمین درون بازی در بازی هدایت می کرد که ظاهراً برای آدیداس در نظر گرفته شده است. مشخص نیست که آیا این زمین توسط آدیداس خریداری شده یا به آن داده شده است.

sandbox

هی آدیداس، غیرممکن در متاورس وجود ندارد. چه می شود اگر از همه متفکران و دست اندرکاران اصلی دعوت کنیم تا آینده خود را با هم طراحی کنیم؟

– سندباکس (@TheSandboxGame) 22 نوامبر 2021

با توجه به این واقعیت ها، نمی توان اطلاعیه روز چهارشنبه را نادیده انگاشت. اما آیا این دو به هم مرتبط هستند؟ شاید…

سخنگوی آدیداس روز پنجشنبه در مصاحبه با CityAM گفت که مشارکت با کوین بیس بخشی از استراتژی آدیداس برای دستیابی به جایگاهی در متاورس است. این سخنگو گفت: «متاورس در حال حاضر یکی از هیجان انگیزترین پیشرفت ها در عرصه دیجیتال است که آن را به یک پلتفرم جالب برای آدیداس تبدیل کرده است.»

خوب سندباکس کجای این ماجرا قرار دارد؟ آیا به زودی شاهد یک شهر خرید درون بازی پر از پوشیدنی های توکنیزه آدیداس خواهیم بود؟ و کوین بیس چه نقشی دارد؟ جزئیات نامشخص هستند، اما رقبای آدیداس حرکت های مشابهی را به سمت متاورس انجام می دهند.

در پایان ماه گذشته، فیس بوک اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری خود به متا و پذیرش NFT است تا بتواند در متاورس شروع به کار کند. تقریباً یک هفته بعد، نایک چهار درخواست برای علامت تجاری «کالاهای مجازی» را به دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ارائه کرد. در این پرونده ها کالاهای دیجیتال مختلف از جمله کلاه، عینک، کیف، کوله پشتی و تجهیزات ورزشی فهرست شده است.

به نظر می رسد که جنگ کفش های ورزشی IRL می تواند به زودی به واقعیت مجازی مهاجرت کند…

در این مقطع نمی توان بیش از این در مورد برنامه های متاورس آدیداس سخن گفت؛ علی رغم پول هنگفتی که آدیداس در طول سال ها صرف کمپین ها و شعارهای تبلیغاتی کرده است، هیچ چیز غیرممکن نیست.

 

 

منبع: decrypt

400-0914-09-01382

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید