یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
کاردانو

کاردانو به کاربران اجازه خواهد داد پس از هارد فورک، قراردادهای هوشمند را اجرا کنند

چکیده

  • هنگامی که هارد فورک کاردانو انجام شود، کاربران قادر خواهند بود قراردادهای هوشمند را اجرا نمایند.
  • چارلز هاسکینسون معتقد است که بیشتر به روزرسانی های آتی بین ماه های آگوست و سپتامبر سال جاری رخ می دهد.
  • قیمت ADA در حال حاضر 1.37 دلار است که از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 2.45 دلار پایین تر است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در مورد به روزرسانی های آتی بلاکچین کاردانو (ADA) اطلاع رسانی کرده است

چارلز هاسکینسون اخیراً در مورد به روزرسانی های آتی کاردانو سخن گفت. این بنیانگذار در ویدئوی زنده خود در یوتیوب به اظهار نظر پرداخت. هاسکینسون هنگام صحبت درباره هارد فورک آلونزو گفت: «ما طبق برنامه عمل می کنیم، همه چیز در حال حرکت است و در حال تغییر است.»

هاسکینسون در مورد الزامات مورد نیاز برای فورک به روزرسانی شده صحبت می کرد و اعتراف کرد که کارهای زیادی باید انجام شود. «برای راه اندازی آلونزو همزمان دو مسیر موازی در حال انجام است، مسیر شماره یک رویداد ترکیبی هارد فورک است، که دقیقاً در مورد رساندن قابلیت های آلونزو به نود می باشد، مسیر دیگر در زمینه ایجاد زیرساخت پیرامون آن نود است که به شما امکان می دهد کدهای خارج از زنجیره و داخل زنجیره را اجرا کرده و dApp های کامل بسازید.»

هاسکینسون معتقد است بیشتر زیرساخت های توسعه بین ماه های آگوست و سپتامبر ساخته خواهد شد. این بنیانگذار اظهار داشت که کاربران می توانند از همان لحظه ای که هارد فورک روی زیرساخت کاردانو قرار می گیرد، قراردادهای هوشمند را اجرا کنند. به گفته هاسکینسون، این به روزرسانی «محیط بهتری را برای توسعه و پیاده سازی برنامه های کاردانو ایجاد می نماید.»

هاسکینسون انتظار دارد که کاردانو تلاش خود را برای پذیرش جهانی با فورک آتی افزایش دهد. هاسکینسون پیش بینی می کند که به محض رسیدن قراردادهای هوشمند، «اکوسیستم dApp برای آنها به میزان قابل توجهی رشد خواهد کرد، بنابراین از روز اول مردم همه چیز را در بلاکچین کاردانو اجرا می کنند و پیچیدگی این موارد و رابط آنها با گذشت زمان بهتر می شود.»

به روزرسانی کند کاردانو انتظارات زیادی دارد

کاردانو به آرامی شبکه خود را به سوی رشد و توسعه به یک اکوسیستم بلاکچین جهانی سوق می دهد. این شبکه به تازگی به نقطه عطف بیش از 660000 آدرس استیکینگ دست یافته است. در مجموع بیش از 29 میلیارد دلار استیک شده است که بیش از 70% از کل عرضه را شامل می گردد.

کاردانو همچنین اخیراً به عنوان آخرین پروژه ای معرفی شد که به دارایی های سرمایه گذاری گری اسکیل اضافه شده است. این رمزارز به عنوان سومین هلدینگ بزرگ گری اسکیل پس از بیت کوین و اتریوم مطرح شده است. ADA سه ماه پیش موفق شد به بالاترین قیمت تاریخی جدید خود یعنی 2.45 دلار برسد. با این حال، این پروژه پس از اصلاح بازار شاهد کاهش مداوم قیمت بوده است. در زمان نگارش مقاله، این پروژه در قیمت 1.37 دلار ثابت باقی مانده است.

 

 

منبع: beincrypto

400-0523-09-01115

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید