شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها
تحلیل قیمت آوه، تزوس، زی کش

تحلیل قیمت آوه، تزوس، زی کش: 11 ژوئن

آوه، تزوس، و زی کش پس از سقوط قیمت در 7 ژوئن، در محدوده بسته ای معامله شدند و نزدیک به سطح حمایت اصلی خود قرار گرفتند. پرایس اکشن این آلت ها کم بود و افزایش 7 درصدی در مجموع ارزش بازار رمزارز علائم مثبتی در قیمت این آلتکوین ها نشان نداد.

تزوس در تاریخ 9 ژوئن بیش از 283000 تراکنش داشته است که یک رقم مهم برای این کوین به شمار می رود. در زمان انتشار مقاله، قیمت این رمزارز با ظهور یک کندل استیک سبز در نمودار چهار ساعته با اندکی افزایش همراه بود. برعکس، آوه و زی کش پس از 10 ژوئن به ترتیب شاهد افت قیمت های خود به 11.8% و 10.4% بودند.

آوه [AAVE]

AAVE/USD

پس از افت قیمت در 7 ژوئن که باعث شد قیمت آوه تقریباً 16.6% کاهش یابد، این دارایی قبل از سقوط بیشتر در 10 ژوئن، بهبودهای جزئی را تجربه کرد. آوه که در CoinMarketCap جایگاه 28 ام را به خود اختصاص داده است، کاهش قیمت یک روزه 5.89% و ریزش قیمت هفت روزه 13.87% را به ثبت رساند.

شاخص مقاومت نسبی برای آوه در زمان انتشار مقاله، در سطح 31 قرار داشت و کاهش بیشتر می تواند این دارایی را به محدوده اشباع فروش برساند. این شاخص بر غلبه فشار فروش تاکید می نماید. با این حال، روند نزولی ثابت شاخص تا حدودی مسطح شده و همچنین یک رشد کوچک را نشان می دهد.

خطوط نقطه ای Parabolic SAR در بالای کندل استیک ها، حرکت نزولی را نشان می دهد. این حرکت نزولی در 7 ژوئن رخ داده بود و از آن زمان باقی مانده است. به علاوه، اسیلاتور (نوسانگر) زیر خط صفر بود و میله های قرمز موجود در آن در حال افزایش بودند که نشان می داد حرکت نزولی قوی تر می شود.

مقاومت اصلی پیش روی آوه، 404 دلار بود در حالی که حمایت آن در سطح 306 دلار قرار داشت که این دارایی در زمان انتشار مقاله آن را تست کرده است.

تزوس [XTZ]

XTZ/USD

تزوس در بازه زمانی 4 ساعته حرکات رنج را ثبت کرد و پرایس اکشن این دارایی پس از افت قیمت 7 ژوئن پایین بوده است. XTZ بین مقاومت 3.1 دلار و مقاومت 4.1 دلار در نوسان بود. در زمان انتشار مقاله، این آلتکوین با قیمت 3.3 دلار در حال معامله بود و با ظهور دو کندل استیک سبز نشانه های جزئی افزایش قیمت را مشاهده کرد.

باندهای بولینگر این آلت در 11 ژوئن به شدت متحد شده و یک محدوده قیمتی بسته و نوسان کم را نشان داد. از سوی دیگر، جریان سرمایه همچنان سالم باقی مانده است و جریان پول چایکین در بالای سطح تعادل معامله شد و به رشد چشمگیری اشاره داشت.

علاوه بر این، خط مکدی نزدیک زیر خط سیگنال قرار گرفت و نشان داد که یک کراس اوور کمی صعودی ممکن است رخ دهد.

زی کش [ZEC]

ZEC/USD

زی کش در نمودار چهار ساعته بین حمایت 136 دلار و مقاومت 183.5 دلار در نوسان بود. در زمان انتشار مقاله، این آلت چندین بار سطح حمایت 136 دلار را تست کرده بود و اگر این سطح را از دست بدهد، حمایت بعدی آن 101 دلار خواهد بود.

زی کش در زمان انتشار مقاله با قیمت حدود 132 دلار معامله می شد و 98.51% با بالاترین قیمت تاریخی خود فاصله داشت. اسیلاتور (نوسانگر) زیر خط صفر قرار داشت و ظهور میله های قرمز بر روی اندیکاتور نشان می داد که حرکت نزولی در زمان انتشار مقاله در حال رخ دادن است.

این دارایی از ابتدای ژوئن تقریباً 18% کاهش قیمت داشته است و شاخص مقاومت نسبی برای زی کش در محدوده خنثی بود. با این حال، حرکت اندیکاتور به سمت پایین در زمان انتشار مقاله، بر غلبه فشار فروش تاکید می نماید.

 

 

منبع: ambcrypto

400-0331-09-00990

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید