پنجشنبه , تیر 3 1400
تحلیل قیمت یونی سواپ

تحلیل زنجیره ای: چرا قیمت یونی سواپ (UNI) قرار است تا پایان ماه مه از 50 دلار عبور کند

بخش مالی غیرمتمرکز (دیفای) و بازارساز خودکار (AMM)، یونی سواپ آماده است تا به دنبال تیکرهای نزولی از فاندمنتال کوین و همچنین معیارهای زنجیره ای، شاهد روند افزایشی قیمت خود باشد. از آنجا که کل فضای رمزارز و اکوسیستم دیفای به رکوردهای جدیدی دست یافته اند، به نظر می رسد یونی سواپ و توکن اصلی آن با عنوان «UNI» نیز با استقبال بیشتری روبرو شوند.

داده های اخیر از سوی ارائه دهنده تجزیه و تحلیل رمزارز گلس نود نشان داد که تعداد کل آدرس های جدید یونی سواپ بر اساس میانگین متحرک 7 روزه به بالاترین سطح یک ماهه یعنی 118.887 رسیده است. این داده ها نشان دهنده تعداد فزاینده سرمایه گذاران خرد و نهادی است که روی این توکن که به عنوان دارایی ERC-20 در بلاکچین اتریوم ساخته شده است، سرمایه گذاری می کنند.

آدرس های جدید یونی سواپ

به نظر می رسد یونی سواپ به ازای هر پرایس اکشن، در حال افزایش قیمت ماهانه خود است که در آن به بالاترین قیمت تاریخی 39.52 دلار رسیده است. این توکن دیجیتال در حال حاضر با قیمت 35.70 دلار معامله می شود، که طبق داده های کوین مارکت کپ در 24 ساعت گذشته 3.56% کاهش یافته است. یونی سواپ هرچند که نزولی باشد، اما در آستانه بریک اوت گسترده ای قرار دارد، خصوصاً که پروتکل بازارساز خودکار در انتظار به روزرسانی پیشنهادی یونی سواپ نسخه 3 خود می باشد که قرار است در تاریخ 5 مه 2021 اجرا شود.

یونی سواپ نسخه 3 مورد انتظار ممکن است بریک اوت قیمت یونی سواپ را تحت تأثیر قرار دهد

پس از عرضه موفقیت آمیز یونی سواپ نسخه 1 به عنوان اثبات مفهوم برای سیستم های بازارساز خودکار در نوامبر 2018 و راه اندازی یونی سواپ نسخه 2 در ماه مه 2020، صرافی غیرمتمرکز برنامه های خود را برای راه اندازی پروتکل یونی سواپ نسخه 3 در تاریخ 5 مه 2021 اعلام کرد.

معرفی پروتکل یونی سواپ 3 به عنوان یکی از پروتکل های بازارساز خودکار که بازار مالی غیر متمرکز در حال رشد را تقویت می کند، مسلماً این پلتفرم معاملاتی را به کارآمدترین پروتکل بازار خودکار تبدیل می کند که تا کنون طراحی شده است. به روزرسانی یونی سواپ نسخه 3 با دارا بودن ویژگی های مختلف از لیکوئیدیتی متمرکز گرفته تا ردیف های هزینه چندگانه و سایر مواردی که برای کاربران بسیار ارزشمند است، باعث می شود یونی سواپ سهم بیشتری از بازار در حال رشد دیفای را در اختیار داشته باشد، که این امر منافع بسیاری را برای توکن آن به همراه خواهد داشت.

بهبود پروتکل پیش بینی شده و همچنین افزایش تعداد آدرس های جدید UNI چشم انداز نزولی قیمت فعلی را نفی می کند و پتانسیل های این کوین را برای کسب رکورد بالاترین قیمت تاریخی جدید 50 دلار در میان مدت تصدیق می نماید.

 

 

منبع: coingape

400-0143-09-00858

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید