جمعه , اردیبهشت 17 1400
تیتر خبرها
ادغام وان اینچ و کایبر

شبکه وان اینچ پروتکل DMM (مدیریت پویای چند پروتکل) کایبر را به عنوان منبع اصلی لیکوئیدیتی ادغام می کند

DMM کایبر، اولین بازارساز پویا در جهان است که بازارسازی خودکار را با انعطاف پذیری بیشتر و بازده سرمایه بالا ارائه می دهد.

شبکه تجمیع کننده DEX وان اینچ با انتشار پستی در توئیتر اعلام کرد که یک بازارساز خودکار کاملاً جدید با عنوان DMM کایبر را از شبکه کایبر ادغام کرده است.

مشارکت با DMM کایبر مزایای مختلفی را برای شبکه وان اینچ به همراه خواهد داشت از جمله:

  • استخرهای تقویت شده با بازده سرمایه بالا
  • هزینه های پویا
  • عدم وجود ریسک یا حضور شخص ثالث یا اوراکل مرکزی
  • اسلیپج معاملاتی کمتر

DMM کایبر یک نسل جدید بازارساز خودکار است که به طور خاص برای بهینه سازی هزینه ها و امکان بازده سرمایه بالا برای تأمین کنندگان لیکوئیدیتی طراحی شده است. راه اندازی DMM کایبر آغاز دوره جدیدی برای دیفای است، دورانی که سهم لیکوئیدیتی بدون مجوز با کارایی و انعطاف پذیری سرمایه همراه است.

حرکت به سوی کایبر 3

اخبار مربوط به این ادغام در حالی منتشر شد که موضوع اقدامات شبکه کایبر در زمینه مصرف بالای گس و یک مدل نسبتاً مجاز همچنان مورد توجه است. این شبکه در حال تلاش برای سازگاری با روندهای جدید دیفای است و به تأمین کنندگان لیکوئیدیتی، توسعه دهندگان و هولدرهای KNC این امکان را می دهد تا از مزایای انبوهی بهره مند شوند.

شبکه کایبر همچنین در حال کار بر روی کایبر 3 است که شبکه را از یک پروتکل واحد به مرکز پروتکل های لیکوئیدیتی مبتنی بر هدف منتقل می کند. شبکه کایبر این تغییر را در دو فاز جداگانه، به نام های کاتانا و کایزن اجرا خواهد کرد.

شبکه وان اینچ، این بار با همکاری دیجی بایت، برنامه دیگری برای استخراج لیکوئیدیتی معرفی می کند.

بنیاد وان اینچ پس از مشارکت با رن، تصمیم گرفت برنامه دیگری برای استخراج لیکوئیدیتی اضافه کند و اعلام کرد این بار با دیجی بایت همکاری خواهد کرد و بدین ترتیب امکان بوت استرپ renDGB در اکوسیستم اتریوم فراهم خواهد شد.

تحت همکاری با دیجی بایت، 25 هزار دلار آمریکا در قالب توکن های وان اینچ و 25 هزار دلار آمریکا در قالب توکن های renDGB در طی چهار هفته بین تأمین کنندگان لیکوئیدیتی توزیع می شود.

درباره شبکه کایبر

شبکه کایبر امکان تبادل و تبدیل دارایی های دیجیتال را فراهم می کند. تمام افراد می توانند توسط این شبکه از پروتکل لیکوئیدیتی زنجیره ای آن برای انواع کاربردهای میان توکنی استفاده کنند. همچنین این امکان را برای افراد مهیا می کند تا از طریق استفاده از API های غنی پرداخت، پرداخت ها را به صورت یکپارچه در قالب هر توکنی دریافت کنند.

درباره شبکه وان اینچ

شبکه وان اینچ در رویداد هکاتون نیویورک که توسط ETHGlobal در سال 2019 برگزار شد به عنوان یک کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) برای یک پروتکل تجمیع کننده DEX ظهور کرد. از آن زمان، این شبکه به یک اکوسیستم کامل از پروتکل های غیر متمرکز تبدیل شده است.

شبکه وان اینچ از طریق مجموعه ای از ابزارهای دیفای، کاربران باتجربه و جدید دیفای را گرد هم آورده و به آنها امکان می دهد تا حداکثر فرصت مالی وب 3 را به دست آورند.

 

 

منبع: cryptodaily

400-0141-09-00856

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

دیفای

تحلیلگر برتر از اهداف صعودی برای اتریوم و 3 آلتکوین دیفای پرده برداری کرد

اسمارت کانترکتر، معامله گر و تحلیلگر پرطرفدار رمزارز، معتقد است 3 کوین دیفای شاهد رالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید