پنجشنبه , تیر 3 1400
همکاری شرکت مدیریت دارایی ویکتوری کپیتال (Victory Capital) با نزدک

شرکت مدیریت دارایی 160 میلیارد دلاری با همکاری نزدک وارد بازار رمزارز می شود

شرکت مدیریت دارایی ویکتوری کپیتال (Victory Capital) با نزدیک به 160 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت اعلام کرده است که وارد بازار رمزارز می شود. این شرکت توافق نامه های انحصاری با نزدک و شرکت مدیریت دارایی هشدکس (Hashdex) منعقد کرده است.

شرکت مدیریت دارایی وارد بازار رمزارز می شود

شرکت ویکتوری کپیتال هولدینگز (نزدک: VCTR) چهارشنبه از برنامه های خود برای ورود به بازار رمزارز رونمایی کرد. ویکتوری کپیتال یک شرکت متنوع مدیریت دارایی جهانی است و دارایی های تحت مدیریت آن در 30 آوریل 157.1 میلیارد دلار بوده است. این شرکت استراتژی های سرمایه گذاری تخصصی را به موسسات، واسطه ها، پلتفرم های بازنشستگی و سرمایه گذاران فردی ارائه می دهد.

این شرکت گفت که مشاور سرمایه گذاری آن یعنی Victory Capital Management Inc.، «پیش از برنامه ریزی برای ورود به بازار رمزارز» با نزدک و شرکت مدیریت دارایی هشدکس «توافقنامه انحصاری منعقد کرده است»، وی افزود:

بر اساس شاخص رمزارز نزدک (NCI)، شاخص رمزارز کوین چندگانه که توسط نزدک و هشدکس توسعه یافته است، ویکتوری کپیتال حامی انحصاری صندوق های جایگذاری خصوصی و ابزارهای دیگر برای سرمایه گذاران آمریکایی خواهد بود.

ویکتوری کپیتال قصد دارد یک صندوق خصوصی برای سرمایه گذاران معتبر راه اندازی کند که NCI را ردیابی می کند. همچنین صندوق های خصوصی را ارائه می نماید که شاخص قیمت مرجع بیت کوین نزدک و شاخص قیمت اتریوم نزدک را ردیابی می کنند.

شان واسرمن، نایب رئیس و مدیر جهانی  Index and Advisor Solutions نزدک، اظهار کرد:

ما شاهد بلوغ در حال توسعه در اکوسیستم رمزارز هستیم. همکاری ما با شرکای صنعتی مانند ویکتوری کپیتال و هشدکس باعث پیشرفت بیشتر نوآوری در فضای دارایی دیجیتال می شود.

 

منبع: bitcoin

400-0328-09-00987

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید