یکشنبه , مرداد 23 1401
تیتر خبرها
جابجایی 15 میلیارد دلار رمزارز در صرافی ها

در بحبوحه فروش گسترده بازار رمزارز، 15 میلیارد دلار رمزارز در صرافی ها جابجا شد

با ادامه فروش گسترده بازار، معامله گران میلیاردها دلار را در صرافی ها جابجا می کنند

بر اساس گزارش گلس نود، در بحبوحه فروش گسترده بازار که منجر به کاهش 13 درصدی کل بازار رمزارز شد، در مجموع 15 میلیارد دلار رمزارز مختلف به صرافی های رمزارز منتقل شدند.

بر اساس داده های ارائه شده، طی هفته گذشته، صرافی ها با ورود تقریباً 15 میلیارد دلار در قالب ارزهایی مانند اتریوم، بیت کوین و USDT مواجه شده اند. حجم آلتکوین های کوچکتر که به صرافی ها انتقال یافته اند اعلام نشده است. همچنین مشخص نیست که داده های ارائه شده شامل کدام صرافی ها می باشد.

در هفته گذشته، مجموع ارزش بازار رمزارز به 1.7 تریلیون دلار رسید که به معنای کاهش تقریباً 300 میلیارد دلاری بود.

چه مقدار از صرافی ها خارج شده است؟

در حالی که میزان وجوه دیجیتال واریزی توسط معامله گران به صرافی ها بیش از میزان برداشت آنها بوده است، اما همچنان حجم زیادی از وجوه از صرافی ها خارج شده است. بر اساس داده های ارائه شده، تقریباً همین مقدار از صرافی های رمزارز خارج شده است.

تنها جریان منفی در صرافی ها متعلق به تتر می باشد زیرا میزان برداشت معامله گران از صرافی ها، 200 میلیون دلار بیشتر از سپرده گذاری اولیه می باشد. اما یک جریان منفی برای بزرگترین استیبل کوین بازار می تواند نشان دهد که اکنون سرمایه گذاران گزینه های باثبات تر را ترجیح می دهند و استفاده از دلار را به استفاده از بیت کوین ترجیح می دهند.

چنین تغییری در رفتار به احتمال زیاد به عملکرد رمزارز برتر مرتبط است که با کاهش بیش از 13 درصدی همراه بوده است. آلتکوین هایی مانند اتریوم و کاردانو نیز در میان اصلاح بازار ارزش خود را از دست دادند و اکنون با حدود 12% کاهش نسبت به هفته گذشته معامله می شوند.

در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین با 2% افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 38445 دلار معامله می شود.

 

 

منبع: u.today

400-1222-09-01595

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید